www.sudzibas.lv RD Electronics Pārdevēja nekaunība

Rd Electronics - Pārdevēja nekaunība

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem (ekonomikas ministrija 25.02.21)

kas konkrēti ietilpst elektropreču aksesuāros? Vai pie elektropreču aksesuāriem pieskaitāmas arī, piemēram, datorpeles, austiņas, atmiņas kartes u. Tml. Preces kā elektropreču aksesuāri? Vai iekavās ir izsmeļošs saraksts? Vai rozetes un pagarinātāji ir elektropreču aksesuāri?

Rīkojuma 5.7.4.14. Punktā ir noteikts, ka klātienē tirgojamo preču kategorijā ir ietverti elektropreču aksesuāri (vadi, pagarinātāji, lādētāji) . Pie elektropreču aksesuāriem ir pieskaitāmi tādi piederumi, kas ir pastarpināti nepieciešami konkrētās elektropreces darbināšanai un papildina noteiktu elektropreci. Iekavās minētie ir piemēri, kas nav izsmeļošs elektropreču aksesuāru saraksts. Līdz ar to datorpeles, austiņas, atmiņas kartes u. Tml. Preces būtu uzskatāmas par elektropreču papildus piederumiem jeb aksesuāriem. Rozetes pēc būtības nepilda konkrētu elektropreci papildinošu funkciju, līdz ar to nebūtu pieskaitāmas elektropreču aksesuāru kategorijai.

Vēlējos t/c origo klātienē izvēlēties datorpeli, vispirms palūdzu kādu no pārdevējiem pienākt pie ieejas, lai pajautātu, vai tas ir iespējams, dzirdēju tikai uzsaucienu, ja nav nekas pasūtīts internetā, tad arī šeit nav, ko meklēt. Vēlreiz atbildēju, ka man pagaidām vajadzīga informācija, bet tad ieraudzīju pie ieejas uzrakstu, ka veikalā vienlaicīgi drīkst atrasties 4 pircēji, nevis tikai viens, kā man norādīja. Lai man nebūtu skaļi jārunā, nolēmu tomēr pieiet pie pārdevēja, un paskaidrot savu vajadzību, bet mani pārdevējs sagaidīja ar bļaušanu, prasot nolikt 800 eiro soda naudu, pateicu, ka sen jau būtu saņēmusi atbildi uz savu jautājumu, un šeit neuzkavētos, bet pārdevējs vienkārši aizgāja prom un it kā zvanīja - kam? Policijai? Pabaidīšanai?
Noteikumu nezināšanu nevar attaisnot nekaunību.

23.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 24.03.2021

Cienijamais klient!
Ekonomikas ministrijas mājaslapā norādīta pilna informācija par preču sarakstu, kuras atļauts tirgot klātienē:
https://www.em.gov.lv/lv/informacija-tirgotajiem

Klātienē tiek pārdotas pirmās nepieciešamības saimniecības preces

· Galvaniskie elementi un galvaniskās baterijas

· Elektroierīces telpu apsildīšanai

· Telefonu aparāti

· Elektriskās kvēlspuldzes un gāzizlādes spuldzes, ieskaitot virzītas gaismas hermētiskās spuldzes, kā arī ultravioletās un infrasarkanās spuldzes; lokspuldzes, gaismas diožu (LED) spuldzes

Par pārdevēja uzvedību , atvainojamies |Jums par neprofesionālu rīcību!
Atvainojamies par sagādātajam neērtībām!
Paldies!

I

Komentāri (6)

н НеКариньш 23.03.2021

"Kas konkrēti ietilpst elektropreču aksesuāros? " - - - Лично я считаю что Кариньш поступил неразумно: во время пандемии гриппа (ну не надо испанку выдавать за COVID-19! Да, заразная стараниями Пентагона, но грипп!) из электротоваров стоило оставить ТОЛЬКО батарейки и лампочки! И ВСЁ!

N Nav laba firma 23.03.2021

RD ,tā ir vel tā mēslu bedre . Tur vispār labāk neko nepirkt

B Buhariks 24.03.2021

Kas par idi0tismiem? Kāda starpība, ko pārdot klātienē ja prece tik un tā tiks pārdota klātienē, lampiņa vai ledusskapis? Ko, lampiņa vai sildītājs neitralizēs covid19 vīrusu, bet, piemēram dators nē? Pirmās nepieciešamības saimniecības preces? Un kas notiks, ja visi masveidā sāks pirkt šīs preces, kā savulaik tualetes papīrus, tad arī tās aizliegs?
Kur loģika?
Un vēl, nepārtikas veikali aizvērti, bet skolas darbojas. Personas, kurām ir ģimene un bērni, visu dienu apzinās inficēšanās risku, dezinficē rokas, ievēro sociālo distanci, neapmeklē veikalus utt., un tad vienā mirklī bērns, novazājies pa skolu atnes vīrusu uz mājām un visi centieni pa tukšo?

I Il.Ze 24.03.2021

Jūsu atbilde ir tikpat šaura, kā spēja saprast uzrakstīto. Tajā pašā lapā tālāk ir izskaidrojums, ka aksesuārs nav tikai rokassomiņa, bet arī datora lietošanai nepieciešamās preces, kuras nav ieliktas iekavās ,,elektropreču aksesuārus (vadus, pagarinātājus, lādētājus)". Sapratu, ka EM pat nevar iedomāties, ka iekavās dažiem jāieliek pat katra skrūvīte.

klientuservissRD Pārstāvja atbilde 24.03.2021

Cienijamais klient!
Mēs ievērojam valdības noteiktos rīkojumus!
Paldies!

I Il.Ze 24.03.2021

Nu tad ievērojiet, lūdzu. Sūdzības sākuma teksts ir nokopēts no EM mājas lapas, uz kuras sākumu balstoties esat snieguši savu atbildi, neizlasot to pilnībā, ieslēdziet beidzot loģiku.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes