www.sudzibas.lv RD Electronics Par preci, slikts serviss

Rd Electronics - Par preci, slikts serviss

Bez iepriekšējas teikšanas teikšanas pulkstens atnāca bez lādētājā, teica ka sazināsies ar biroju uz Rīgu, sazinājās tad ar mani un pateica ka nebūs lādētājs un vai pērk pa 20 euro vai ari var nest preci atpakaļ, vot kā tas var būt ka nenāk komplekta lādētājs pēc būtības tad viņiem būtu jādot vieta lādētājs, vel kas ka viņi bija solījusi ka atnāks ātrāk bet iepriekšēja diena paziņo ka atnāks vēlāk.

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 17.01.2023

Labdien, Pēteri!
Paldies par sniegto informāciju par mūsu darbību!

Jūsu noradītā prece ir prece no paraugu izpārdošanas - skaidrojums arī ir norādīts pie attiecīgās preces mājas lapā ( Tāpēc cena ir samazināta).

Prece "Paraugs"ir bijusi veikala vitrīnā vai tās ārējais stāvoklis var atšķirties ( ir skrāpējumi u.c) vai arī precei ir daļēja komplektācija ( bez oriģināliepakojuma).

Preces komplektāciju vienmēr ir iespējams uzzināt sazinoties ar mūsu konsultantiem - zvanot 66778899, rakstot [email protected] vai rakstot tiešsaistes čatā https://www.rdveikals.lv/

Lai mēs varētu precizēt lietas apstākļus un sniegt komentārus par pasūtījuma izpildes termiņiem, lūdzam norādīt pasūtījuma numuru.

Ja Jums nepieciešama palīdzība vai ir jautājums, lūdzam uzrakstīt mums privāti vai uz e-pastu [email protected] ar norādi sudzibas.lv - mēs individuāli sniegsim Jums nepieciešamo palīdzību!
Gaidīsim Jūsu atbildi.
Paldies!

Ar cieņu, RD Electronics

S Spuris 16.01.2023

Pats lādētājs varbūt ka šādai iekārtai nav nemaz komplektā,taču vadam gan noteikti jābūt un attiesīgi tos var pieslēgt pie attiecīgiem saviem lādētajiem vai datora. Starp citu pirms pirkāt vajadzēja palūkoties vai noskaidrot preces komplektāciju.

E epopejas_guru3 16.01.2023

Adapters šādām ierīcēm jau kādu laiku nenāk komplektā, par ko arī bija ziņots publiski visos ziņu portālos. Vads nāk līdzi. Jā, viņš ir citādāks - USB-C uz pulkstens lādejamo. Bloku nu nāksies vien pašam piepirkt pa 10 EUR no Aļika.

Good Intentions 16.01.2023

Par ko cepiens? Jaskatās, kas ir iekļauts komplektācijā.

G Govjzems 17.01.2023

Nu, galvenais ir uzrakstīt sūdzību, pat nesaprotot par ko🤷‍♀️