www.sudzibas.lv RD Electronics Par preci, slikts serviss

AtrisinātaRd Electronics - Par preci, slikts serviss

Bez iepriekšējas teikšanas teikšanas pulkstens atnāca bez lādētājā, teica ka sazināsies ar biroju uz Rīgu, sazinājās tad ar mani un pateica ka nebūs lādētājs un vai pērk pa 20 euro vai ari var nest preci atpakaļ, vot kā tas var būt ka nenāk komplekta lādētājs pēc būtības tad viņiem būtu jādot vieta lādētājs, vel kas ka viņi bija solījusi ka atnāks ātrāk bet iepriekšēja diena paziņo ka atnāks vēlāk.

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 17.01.2023

Labdien, Pēteri!
Paldies par sniegto informāciju par mūsu darbību!

Jūsu noradītā prece ir prece no paraugu izpārdošanas - skaidrojums arī ir norādīts pie attiecīgās preces mājas lapā ( Tāpēc cena ir samazināta).

Prece "Paraugs"ir bijusi veikala vitrīnā vai tās ārējais stāvoklis var atšķirties ( ir skrāpējumi u.c) vai arī precei ir daļēja komplektācija ( bez oriģināliepakojuma).

Preces komplektāciju vienmēr ir iespējams uzzināt sazinoties ar mūsu konsultantiem - zvanot 66778899, rakstot info@rdveikals vai rakstot tiešsaistes čatā https://www.rdveikals.lv/

Lai mēs varētu precizēt lietas apstākļus un sniegt komentārus par pasūtījuma izpildes termiņiem, lūdzam norādīt pasūtījuma numuru.

Ja Jums nepieciešama palīdzība vai ir jautājums, lūdzam uzrakstīt mums privāti vai uz e-pastu [email protected] ar norādi sudzibas.lv - mēs individuāli sniegsim Jums nepieciešamo palīdzību!
Gaidīsim Jūsu atbildi.
Paldies!

Ar cieņu, RD Electronics

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 15.02.2023

Labdien, Cienījamais klient!
Diemžēl neesam saņēmuši no Jums atbildi!
Ja Jums nepieciešama palīdzība vai ir jautājums, lūdzam uzrakstīt mums privāti - mēs individuāli sniegsim Jums nepieciešamo palīdzību!
Ja jautājums ir atrisināts, lūdzam atzīmēt sūdzību ka atrisinātu!
Gaidīsim Jūsu atbildi. Paldies!

Ar cieņu, RD Electronics Klientu apkalpošanas un pārdošanas daļa

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 09.06.2023

Uzņēmuma Rd Electronics pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Komentāri (3)

S Spuris 16.01.2023

Pats lādētājs varbūt ka šādai iekārtai nav nemaz komplektā,taču vadam gan noteikti jābūt un attiesīgi tos var pieslēgt pie attiecīgiem saviem lādētajiem vai datora. Starp citu pirms pirkāt vajadzēja palūkoties vai noskaidrot preces komplektāciju.

E epopejas_guru3 16.01.2023

Adapters šādām ierīcēm jau kādu laiku nenāk komplektā, par ko arī bija ziņots publiski visos ziņu portālos. Vads nāk līdzi. Jā, viņš ir citādāks - USB-C uz pulkstens lādejamo. Bloku nu nāksies vien pašam piepirkt pa 10 EUR no Aļika.

Good Intentions 16.01.2023

Par ko cepiens? Jaskatās, kas ir iekļauts komplektācijā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes