www.sudzibas.lv RD Electronics Par preces pārdošanu

Rd Electronics - Par preces pārdošanu

Mīļie cilvēki. !Vēlos pateik kā , šeit RD Electronics preiļos , jūs varat nopirkt sabojāto, preci tas ir iespējams ka 50 % 50. . Bet to pateikšu kā pārdevējam vajga pārbaudīt , neviss ātrāk pardot . Nju tā man likās bet tas kaa , pardevejs dokumentus aizbilda vispār ... piedošanu rupji nerunāšu , ka tas pardevejs vel , strādā. ! Cik viņš var pieļaut kļūdas. .!!!!!!!!!!Piemēram kāa man , bijā es nopirku kameru nja es domāju būšu laimīga , a ko nopriecajos tama pašā dienā nodevu atpakaļ veikalā jo ta prece bijā brāķis. . Vēl tās lohs pārdevējs ne ta domentus aizbild. .. WTF.. vienkārši , kur tādi cilvēki ir , par ko viņi domā kaa apkalpo cilvēkus veikalā. .Vienkārši, pateikšu to NEPĒRCIET TUR NEKO JO ,JUMS VAR GADITIES KAA MAN ES JŪS VISUS BRĪDINU , ĪPAŠI PREIĻU IEDZĪVOTĀJUS.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I

Latviešu tautas 19.05.2015

Bļin! Tu pati esi kļūda staigajoša! Не умеешь писать по-латышски - пиши по-русски!

klientuservissRD Pārstāvja atbilde 21.05.2015

Labvakar!

Gribam izteikt Jums atvainošanos par radušos situāciju RD Electronics veikalā – Preiļos.
Šī situācija noteikti nepaliks neatrisināta. Mēs parūpēsimies, lai mūsu kompānijā šādas situacijas vairs neatkārtotos.
Pēc mums pieejamas informācijas, situācija ar Jūsu preci ir atrisināta un Jūs saņēmāt jaunu digitālo fotokameru SONY.

Cieņā,
SIA “MK TRADE”
Klientu serviss
Talr.: (+371) 66165555
e-pasts: [email protected]

L lunards 26.05.2015

nu re viss labi jau beidzies, bet vēl kvekšķ