www.sudzibas.lv RD Electronics Pagarinātā garantija - māna klientus

Rd Electronics - Pagarinātā garantija - māna klientus

Vecākiem pasūtīju e-veikalā sadzīves tehniku. Izlēma paši aizbraukt pakaļ uz veikalu, lai ātrāk saņemtu vajadzīgo. Veikalā viņus kārtīgi apstrādāja iesmērējot pagarināto garantiju, kuru viņiem simtu gadu nevajadzēja. Bet tik slīpēti cenšas to pagarināto garantiju pārdot - stāsta pilnīgas muļķības, ka skatos te jums garantijas nav, vajadzētu piepirkt, ja nu kas gadās. Ne vārda par to, ka tur jau ir standarta garantija un citu nevajag. Gan jau arī, ka būs garantijas gadījums, tad atradīs 101 iemeslu, kādēļ tas tomēr neder un nevar tikt piemērota garantija. Neiesaku nevienam iepirkties šādos veikalos - es sen nebiju tur pircis, bet palasīju sūdzības un sapratu, ka ne vienīgais ar šādu pieredzi. Uzmetēju kantoris, kuram nākamreiz pa gabalu.

27.05.2021