Rd Electronics - Обман

Никогда ничего не покупайте в магазинах Rd Electronics!
Продают бракованные товары и не хотят менять или возвращать деньги!
Купили у них электросамокат. Ребенок покатался ровно месяц (обращался очень бережно с ним) , и самокат сломался. Покупая, продавец предупредил, что очень много возвратов этих самокатов, что они некачественные. Думала, что если и нам не повезет, то обменяют на другой или вернут деньги. Ведь чек и гарантия есть! Но оказывается они отсылают в свой сервис и через месяц пришел ответ, что самокат имел механические повреждения и т. Д. , якобы мы сами его кидали, и это не гарантийный случай. И главное ничего не докажешь! Настоящая мафия, а не магазин!

25.09.2019

Компания получила уведомление об этой жалобе

O Otis 25.09.2019

Hm. Pārdevējs tak pats teica, ka daudzi atgriež to jūsu samokatu, un ka prece tomēr nekvalitatīva. No tā var secināt ,ka nekvalitatīvais samokats salūza lietošanas laikā, ko secināja arī pats garantijas serviss. Tāpēc arī ir šada situācija. Kaut vai mazāko sīkumu atradīs, lai tikai nebūtu kaut kas jāatgriež vai jāmaina. Te būs grūti pierādīt, ka samokats salūzu zemās kvalitātes dēļ , nevis piemērām lietošanas dēļ.
Bet ,ja reiz pirkāt šādu preci, par kuru arī pārdevējs informēja, tad arī pati savā ziņā piekritāt šādam riskam.

Interesants gan vairāk ir fakts, ka ja reiz veikala personāls zin, kāda tā prece ir , tad kāpēc tāda vēl tiek pārdota? Saprotu, ka pārdevējs jau nav tas ,kurš būtiski var ietekmēt ko un kādu preci tur tirgo, bet vai tad pašam uzņēmumam tas neliekas jocīgi, ka ja reiz tik daudz tie samokati esot atgriezti, tad kaut kas būtu jādara lietas labā? Vai arī kamēr konteineris no ķīnas nav iztirgots tikmēr pacietīsim sūdzības? (hihihi)

Ventilators 26.09.2019

Kamēr PTAC nepateiks "noņemts no tirdzniecības" un neieliks savā melnajā produktu sarakstā, tikmēr visi tirgos. Pieredzes mums taču pietiek ar Goclever, Prestigio planšetēm un telefoniem... Tagad vēl daudzi ar Just5 mocās. Pat neticēju savām ausīm, ka Just5 vēl cenšas eksistēt un supports nekāds.
Ar visu to, ka precei 50% iet atpakaļ, var tirgot, jo tas veido taču apgrozījumu. Servisu nodrošina cits uzņēmums, tāpēc RD nav svarīgi, cik daudz lūzt :)

S Sīka2 25.09.2019

Man nekad nebija, ar viņiem problēmas.

Ventilators 26.09.2019

Man ar ne.. kaut arī neesmu neko pircis tur.

K Kristine Kristine 06.02.2020

iEGĀDĀJOS MOBILO TELEFONU SAMSUNG A805F RD ELECTRONICS VEIKALĀ, PĒC 2 VEIKTIEM WATSUP ZVANIEM KONSTATĒJU LŪZUMU KORPUSĀ LĪDZĀS KAMERAI. SKAIDRI REDZAMS KA KORPUSS LŪZIS IEKŠĒJAS IEDARBĪBAS REZULTĀTĀ...IZSKATĀS KA TELEFONA IEKŠPUSĒ BIJIS KĀDS GRUZIS, KAS IZGRIEŽOTIES KAMERAI SPIEDIENA REZULTĀTĀ RADĪJIS LŪZUMU. NODEVU TELEFONU RD ELECTRONICS UN SAŅĒMU ATBILDI KA SALŪZIS NEPAREIZAS EKSPLUATĀCIJAS REZULTĀTĀ. TURKLĀT ATBILDĒ NORĀDĪTS, KA TELEFONAM TURPMĀKA GARANTIJAS APKALPOŠANA NAV IESPĒJAMA!
vAI RD ELECTRONIKS TIRGOTIE TELEFONI NAV PAREDZTI ZVANĪŠANAI?! TIKAI SKATA PĒC PAREDZĒTI NĒSĀT LĪDZI?!