www.sudzibas.lv RD Electronics Neprecīzi piegādes termiņš

Rd Electronics - Neprecīzi piegādes termiņš

26. Janvāri pasūtīju preci par 110eur. Mājaslapā norādīts piegādes datums 9. Februāris, lieliski 12. Bērnam dzimšanas diena tad jau saņemsim laikā. Bet nē, šī kompānija maldina, 10. Feb. Zvanu vai var izņemt veikalā, nē būs 16.
Kam tas der? Tagad divas nedēļas palaistas garām arī citiem veikaliem nav preces uz vietas. Izpostīts pārsteigums bērnam. Slikta pieredze nedrīkst te neko sūtīt, viņi paši nezina, kas viņiem ir un kā nav noliktavā.

10.02.2021

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 15.03.2021

Cienijamais klient!
Vai Jūs Lūdzu varētu mums sniegt mazliet detalizētāku informāciju par savu pasūtījumu, lai varam precizēt lietas apstākļus?Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iespēja risināt radušās problēmas
SIA „MK TRADE” Jums atvainojas un paskaidro, ka diemžēl ņemot vērā to, ka preču piegādi un pieejamību SIA „MK TRADE” piedāvā preces piegādātajs vai ražotājs, SIA „MK TRADE” pamatojas uz piegādātāja vai ražotāja sniegto informāciju par preču piegādi un pieejamību.
Informacija norādīta par plānoto pasūtījuma piegādes laiku Jūsu izvēlētajā „RD Electronics” veikalā, bet šos termiņus var ietekmēt dažādi faktori- īpaši esošajā situācijā.

Paldies!