www.sudzibas.lv RD Electronics Nepērciet šajā vekalā telefonus

Rd Electronics - Nepērciet šajā vekalā telefonus

Nepērciet telefonus RD elektroniks (Sia MK Trade) tālāk pa garantijas remontu Sia Mobilux. Iekārta darbojās neadekvāti (slikti reaģē uz pieskārieniem, visu laiku uzkaras), pēc remonta kur tika nomainīts ekrāns nekas nemainījās tādēļ tika prece atgriezta otro reizi uz remontu ar to pašu defektu. Veikalā pārdevējs atzina, ka prece ir brāķis. Pēc tam saņēmu zvanu no Sia MK trade, ka iekārtai esot mehāniski bojājumi un ka garantijas remonts nav iespējams, piedāvāja ierīci, kura pirkuma brīdī maksāja 84.99Eur salabot par 54Eur kam protams nepiekritu. Saņemot preci veikalā pārdevēja klātbūtnē (ir fotogrāfijas) tika konstatēts, ka ierīcei ir mehāniski sabojāts lādētājs, kas atradās vienā iepakojumā ar telefonu. Šādu preci nepieņēmu, pēc kā Sia MK trade man piedāvāja jaunu lādētāju. Sia MK Trade jeb RD elektroniks piedāvā taisīt ekspertīzi telefonam kurš pēc atdošanas uz garantijas remontu ir saņēmis tādu triecienu, ka salūza lādētājs. Absurds pilnīgs. Pie tam pārdevējs veikalā atzina, ka ar šādu defektu daudzi telefoni tiek nesti atpakaļ, youtube arī daudz info ka šis telefona modelis ir brāķis. Respektīvi Sia Mobilux meklē iemeslu neveikt garantijas remontu, bet kad paši salauž ierīci tad vainīgi nejūtas.

G