www.sudzibas.lv RD Electronics Nepamatota pasūtījuma anulēšana bez brīdinājuma

Rd Electronics - Nepamatota pasūtījuma anulēšana bez brīdinājuma

05.06.2020 pasūtīju portatīvo datoru Ideapad S145-15Iil 15.6 Fhd I3-1005G1 4Gb 128Ssd Dos Black 81W800Crpb. Pie pasūtījum aun apstiprinošajā e-pastā bija šāds ieraksts: "jūs varat atnākt pēc preces no plkst. 18: 00 19.06.2020". 14 dienu piegāde gan šķita ilgs laiks, taču covid laikā to var saprast. Taču, kad 19. Jūnijā ierados pēc preces, darbinieks paziņoja, ka pasūtījums atcelts (anulēts) , jo bija jāizņem 10 dienu laikā. Parādīju e-pastā atsūtīto Rd Electronics informāciju, par preces saņemšanas datumu - 19. Jūniju. Uz to darbinieki (nu jau 3 gab.) raustīja plecus, ka neko nesaprot un visi, kas kaut ko varētu zināt "kā parasti ir prom". Piedāvāja kaut ko iegādāties no veikalā esošiem krājumiem, tā teikt "uz sitiena", taču vēlamais modelis vai līdzvērtīgs dators nebija pieejams. Sarūgtinājums liels. Brīdinu citus Rd Electronics klientus, lai pievērš uzmanību kompānijas norādītajiem piegādes termiņiem - tie var būt maldinoši!

19.06.2020

K