www.sudzibas.lv RD Electronics Nekvalitatīvi darbi

Rd Electronics - Nekvalitatīvi darbi

Sveiki. Gribu pastāstīt savu visai interesanto stāstu, kā mans dators vistiešākajā nozīmē nu kļuvis par pēdējo graustu..Iegādājos viņu pagājušā gada jūnijā Rd Electronics interneta veikalā. Tā jau viss jauki un superīgi. Nav ko piebilst, dators tiešām bija perfektā stāvoklī, strādāja teicami pat pēc tam, kad mana draudzene nejauši uzlēja viņam šampānieti, kad datoram bija 2 nedēļas.. Pagāja vairāk kā pus gads, joprojām viss strādāja kā iepriekš, nekādu izmaiņu.. Līdz brīdim kad biju ciemos pie draudzenes ārzemēs.. Atlidojot atpakaļ secināju, ka ļoti reti, bet tomēr, klausoties mūziku youtube bija tā tracinošā skaņa, itkā dators būtu uzkāries, bet viņš nebija uzkāries un video viss gāja, tikai apmēram minūti tā skaņa.. (Nezinu vai kas varēja notikt lidojuma laikā, jo sists viņš nav, kritis arī nē.. Lietots ļoti saudzīgi..) Tad tas bija labi ja reizi mēnesī.. Iedomājos, man taču ir apdrošināšana vēl divas nedēļas ! Neko daudz nedomājot, nesos uz Rd Electronics, nodevu datoru viņiem un tālāk aizgāja pie apdrošinātājiem " Balta " uz remontu.. Pēc mēneša dabūju atpakaļ ar nomainītu klaviatūru un sistēmas karti, kā man teica. Skan jau burvīgi, skats arī skaists, - kā jauns.. Tikai lieta tāda, ka mājās lietojot, aptuveni pēc stundas dators uzkārās un vairs vispār neko nevarēja izdarīt. Uzkaras uz 3 minūtēm, darbojas uz 5 sekundēm.. Stāvot uz galda, un pat īsti neko ar viņu nedarbojoties.. Nesu atpakaļ, saku ka tā nu man nekad mūžā ar viņu nav bijis.. Tie tur uz vietas secina, ka jā.. Izskatās, ka cietais beigts.. Nopietni ? Paaaaldies ! Ielika viņu garantijas remontā.. Nu jau domāju, ka nu gan vajadzētu visam būt kā vajag.. Bet nē.. Mājās nonākot secinu ka pilnīgi tas pats ! Nekas nav mainījies.. Skatos ko tad šie tur taisījuši.. Izrādās portatīvajam datoram to peli mainījuši.. ( atvainojos, bet nezinu kā īsti viņu sauc ! :D )Tad nu tā.. Jau no jūnija dzīvoju bez datora. Kad beidzot esmu viņu dabūjusi atpakaļ, - nekādi lielie prieki nav.. Lietot nav iespējams.. Dusmas tādas, ka varētu viņu pa logu izsviest..Situācija ir visai interesanta, zinu. Bet ko viņi īsti tai remontā tur dara, ja man nodod saplēstu datoru 1x un 2x tādu kādu es viņiem viņu iedevu ?? Tas ir normāli ?!