www.sudzibas.lv RD Electronics Nekvalitatīvas preces

Rd Electronics - Nekvalitatīvas preces

Mīļie cilvēki, nepērciet šajā veikalā neko. Preces ir nekvalitatīvas. Un ja nāksies saskarties ar garantijas remontu būsiet iztērējuši lieki savu laiku un nervus lai ar viņiem cīnītos. Jo pārdevēji liks griezties savā klientu servisā, klientu serviss, remontu servisā un nekas nemainīsies.Stāsts ir šāds iegādājos tur planšeti, pēc četru mēnešu lietošanas tā sāka izslēgties nogādāju atpakaļ viņi nosūtīja savam labošanas servisam no kurienes saņēmu atbildi, ka bojājums netiek konstatēts. Nu domāju varbūt tiešām viss būs labi. Bet pēc divām nedēļām tā atkal sāka izslēgties. Nosūtīju atkal atpakaļ un atkal saņēmu aktu kur bojājums netiek konstatēts. Nu pagāja nepilns mēnesis un atkal tā sāk izslēgties, bet risinājumu nekādu, jo serviss bojājumu nekonstatē. Un veikals neko nevar darīt esmu loeki tērējusi savu laiku naudu un nervus jo pteci varu izmest miskastē. Un veikals nekādu atbildību nenes par saviem brāķiem.

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 02.02.2015

Labdien!
Gribam informēt, ka SIA “MK TRADE” nav preču ražotājs, bet gan tehnikas tirgotājs Latvijā. Savu produkciju pārdošanai SIA “MK TRADE” uztic lielākie zīmoli pasaulē, tādi kā Samsung, Apple, Sony, LG, Philips, Braun, Canon, Electrolux, AEG, Indesit, Asus, Dell, Nikon un daudzi citi. Tāču arī pašam labākajam un uzticamākajam ražotājam var gadīties nekvalitatīva prece- brāķis.
Bez preces apskates autorizētajā servisa centrā, SIA „MK TRADE” nav iespējas izvērtēt preces atbilstību līguma noteikumiem un piekrist patērētāja prasības izpildei.
SIA „MK TRADE” pamatojas uz preces ražotāju autorizēto servisa centru sniegto informāciju. Diemžēl, ja preces ražotāja autorizētais servisa centrs diagnostikas rezultātā nekonstatē precē ražošanas defektu, SIA „MK TRADE” nav pamata veikt patērētājam preces maiņu.

Cieņā,
SIA “MK TRADE”
Klientu serviss
tālr: 66165555
e-pasts: [email protected]

I

iDmore 15.01.2015

Varbūt nosauksi ko nopirki..? Nopirkt zapiņu un mercedes nav gluži viens un tas pats.. Toties vairums cilvēku vēlas nopirkt zapiņu, bet komforts kā mercedes.. Negribu būt rupjš, bet domāšana kā pī***..