www.sudzibas.lv RD Electronics Negodīga komercprakse, avansa maksājuma neatgriešana

Rd Electronics - Negodīga komercprakse, avansa maksājuma neatgriešana

20.02.2021. SIa "Mk Trade" mājas lapā www.rdveikals.lv kā juridiska persona izvēlējāmies iegādāties datoru mdata genesis Vr Ready I-7-970016Gb 240Gb Ssd 960Gb Ssd Gtx1660 6Gb Win10Pro un nosūtījām elektronisku pasūtījumu, tajā pašā dienā saņēmām avansa rēķinu nr.1412131, ko arī apmaksājām. 21.02.2021. Saņēmām e-pastā info, ka prece nav pieejama un vienojāmies par cita stacionārā datora iegādi. 23.02.2021. Saņēmām avansa rēķinu nr.1418288 par cita datora iegādi.
Esam e-pasta sarakstē piedāvājuši piemaksāt starpību, lai varam saņemt pasūtīto preci, bet no Sia "Mk Trade" nav nekādas atbildes uz e-pastu.
Nauda netiek atgriezta, sarakstes e-pastos kā avansa saņemšanas datums tiek piedāvāts 22. Marts, lai gan faktiski bija 22. Februāris.
Negodīgas komercprakses uzņēmums, kurš piedāvā neesošas preces un neatgriež saņemto avansu par neeksistējošu vairāk kā eur 1000,00 apmērā!
Noteikti nepērciet preces šeit, ja vien nevēlaties bezmaksas aizdot savu naudu šim uzņēmumam!