www.sudzibas.lv RD Electronics Neatsaucīgi! Neieinteresēti!

Rd Electronics - Neatsaucīgi! Neieinteresēti!

Nopirku telefonu pēdējā atlaižu dienā. Otrā dienā, kad precizējas pasūtījums, līzinga jautājums, telefonam atlaižu vairs nav. Ja kaut ko gribi pamainīt pasūtījumā, piemēram, atteikties no līzinga, samaksāt uzreiz, tā tas jau ir cits pasūtījums, kas nozīmē par cenu bez atlaides. Tāda esot kārtība! Es šo nesaprotu - gribu samaksāt par pirkumu uzreiz, bet nevaru.
Nākamajā etapā, kad piekritu turpināt līzinga procedūru, piezvana operatore, piedāvā arī apdrošināšanu. Nosauc tās summu, bet nepasaka, cik sanāk kopā ar visu telefoni. Es piekrītu, jo man izklausījās, ka apdrošināšana ir ap 30€. Kad saņemu epastu ar izmaiņām pasūtījumā, tur redzu pavisam ne tādu summu, kā gaidīju. Un nav pat izklāsts, no kā tā veidojas - vai nu telefonam cita Cena vai apdrošināšanai - lielāka. Kad nu gribu šo noskaidrot, atcelt, piemēram, apdrošināšanu, tā nekas neizdodas, jo man neviens neatzvana. Atnāk tikai sms, ka pasūtījums nodots Dpd. Bet neko taču nenoskaidrojām. Vārdu sakot, operatoru daudz, klienta pirkums nav nevienam svarīgs. Pilnīgi bezpersoniska attieksme. Visu atteicu, labāk pirkt citos veikalos. Bet paldies rd veikalam par izsmeļošo informāciju produktu aprakstos, preču salīdzināšanā. Pie viņiem visu var izpētīt un nopirkt citur. 😊

09.02.2022

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 25.02.2022

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju par mūsu darbību! Mums ir svarīgs ikviena klienta viedoklis, lai padarītu mūsu servisu ārvien labāk.
Ja Jums nepieciešama palīdzība vai ir  jautājums, liels lūgums rakstīt mums privāti uz e-pastu [email protected] ar norādi sudzibas.lv, mēs individuāli sniegsim Jums nepieciešamo palīdzību.
Paldies!
Ar cieņu, RD Electronics

Joe Rogans👽 09.02.2022

Nopirku nedēļu atpakaļ Rd veikalā telefonu un viss bija kārtībā 👍, labs serviss.