www.sudzibas.lv RD Electronics Naudas neadgriešana

Rd Electronics - Naudas neadgriešana

Sveiki visiem gribu bridinat pateretajus nejiegadaties veikala RD elektroniks. Virzemes televizijas dekoderus kas darbojas lattelekom tikal. Dekodera nosaukums FLEX BOX jo vini nejiet un karas visulaiku auksa. Es nopirku jaunu dekoderu saja veikala un 3 menesu laika vedu atpakal uz veikalu remontet un man piegriezas uzrakstiju iesniegumu lai atgriez par so preci naudu atpakal bet neka. Un tik gruz mam virsu so nejoso dekoderu un naudu neatgriez atpakal nezinu ko darit loti slikts servis caur RD veikalu. Ludzu uzmanaties krapsana.

Dainis 09.11.2017

Kāds iemesls bija kā pamats, garantijas atteikumam? Ja protams pratīsiet pareizi uzrakstīt :)

S [email protected] 09.11.2017

Nevis ateica garantiju bet 3 menesu laika vedu uz remontu divas reizes un jau tas piegruezas un velos naudu atpakal par preci bet nedo.

Dainis 10.11.2017

Bet ko jums teica servisā,kādu defektu konstatēja? pieprasiet iekārtas nomaiņu.

J Jānis 10.11.2017

Cilvēkiem rakstīšanas kultūra un gramatika ir tāda, ka lasot acis asiņo! Sajūta, ka 80% sūdzības raksta cilvēks, kurš pabeidzis 5 klases!

Dainis 10.11.2017

Iespējams runas veids ir tieši tāds pats un problēma vienkārši ir komunikācijā ar veikalu jo cilvēks nespēj izburbulēt savu sakāmo cilvēkiem saprotamā valodā!

MacBeton 12.11.2017

Appisa dauneli :-D