www.sudzibas.lv RD Electronics Накрученные цены за счёт суммы гарантии

Rd Electronics - Накрученные цены за счёт суммы гарантии

Купили холодильник по определённой цене, при оформлении кредита продавец оформил покупку уже с совершенно с другой конечной суммой с разницой в 120 евро. Вопрос почему мне как покупателю навязывается дополнительная сумма к оплате за счёт гарантии на товар? Цена соответствует товару и решение должно оставаться за покупателем оплачивать гарантию товара или нет!

I

Dainis 22.09.2017

Īsti nesapratu sūdzību, bet jums lika piemaksāt vēl par standarta 2 gadu garantiju?

T Tong Po 22.09.2017

Es domāju, ka sūdzība ir par to papildus garantiju, ko RD pārdevēji vienmēr aktīvi piedāvā. Nu, ar domu, papildus 2 gadu garantijai vēl piepirkt klāt RD garantiju, līdz pieciem gadiem utt.
Nesaprotu tos dīvainīšus, kas to pērk! Šeit varētu būt tā, ka veikalā klients nav līdz galam sapratis par ko piemaksā tās naudas. :)

T Tong Po 22.09.2017

Vladlat, aizej uz jebkuru RD veikalu.
Neviens nevar aizliegt uzņēmējam slēgt vienošanos ar pircēju un par noteiktu samaksu apņemties nodrošināt papildus saistības pircēja iegādātai precei kaut vai uz 100 gadiem. Ja ir kas maksā - kāpēc ne? Vēl jo vairāk, ja ir kādi, kas nerēķina līdzi.
Tiek noslēgts līgums, kurā atrunātas pušu saistības, klients samaksā naudu un abi cer, ka prece strādās nevainojami! :)