Rd Electronics - NAGLOSTJ!

davno otdavala v garantijnij remont fotokameru kuplennuju v rd elektronik. zdala ee s remonta okolo 7 mesjacev. kotoruju tak i ne pochinili,ne onjatno chto tam delali s ej sami fotografirovalisj. v proshlom godu isorija povtorilasj. sdala drugoju fotokameru v rd elekroniks v galeria riga. malo togo chto ja ne mogla cherez 2,5 nedeli dozdatsja hotj kakogo to vnjatnogo otveta kogd a ee vernut. poka ne prishla v 4 raz vijasnjatj. skazali chto ne budut chenitj tk. pesok nashli kotorij tam prosto ne otkuda vzjatsj an emog, kamera lezala libo v shufljade doma ,libo v kozannom chehle v zakritoj sumke. i za remont nado vilozitj to li 70-80ls.ja otkazalasj. eto bilo na 2,5 nedele. spustj a30 dnej, kotorie kak ja teperj znaju po zakonu ja objazana trebovatj nazat kameru, denjgi ili zamenu tovara an tuze summu.mne opjatj prishli otgovorki itd.odna ochenj prijatnaja zenshina Natalija menedzer esli ne oshivajusj, ubedila menja podozdatj do etogo 3 janvarja.2012.v etot denj ja prishla i ot drugoj zenshini, ne znaju kem ona tam javljaetsj a iz administracii ,smejasj v lico,grubo i hamski obshajas,kak budto eto ja ej dolzna a ne ona mne,nachala otmazivaetsja, chto kamera za granicej, chto voobshe ne znaju kogda budet, kogda pridet togda pridet, u menj aocheredi v magazinah,prazdniki,elki,,utrenniki,kotorie dolzna skazatj mena ne vonujut. i zavetnoe vam kogda nibudj pozvonjat,kotoroe ja slishala v 100 raz. 4 chisla poehala v centr zashiti potrebitelej,mne objasnili odrobno moi prava,tak ze zvonila advokatu. i prishla ne odna v tot ze magazin, a s boljshimi djadjami,i znanijami svoih prav. i tut ze u nih vse nashlosj i oni sami napisali mne bumagu o tom chto kameru otdadut v opredelnnij denj.pechatj i podpisj.nu posmotrim. no v zizni ja boljshe ne sunusj v magazin etoj firmi,hotja mnogie tovari mne tam prigljanulisj, no zajmusj poiskami etih tvarov v drugih magazinah elektroniki!

D dzintruks 03.10.2013

Man ar ir slikta pieredze ar šo veikalu RD ELECTRONIC, tikai Ventspilī, Kuldīgas ielā.
Viss ir labi, kamēr nopērc preci un viss iet kā pulkstenis.Tad arī pārdevēji ir laipni.
Diemžēl ar fotoaparātu Finepix S 4000 tā nebij. Pēc pusgada ar to nevarēja neko pievilkt tuvāk, tikai kā ieslēdz un tā fotografēt, bet kā pievelku tuvāk, tā man fočiks sāk bļaut-noņemiet šķērsli, fotovāciņu un tālāk netieku.
Šim modelim jau visu laiku bija visādas vainas, bet piecietu.
Atdeva garantijas remontā, bet neviens pat nepaskatījās, vai tam ir kāda problēma vai nē, pie pieņemšanas.
Bija 'daudz zvanu no Rīgas, ka tam esot viss kārtībā un nekādas problēmas neesot.
Pēc nepilna mēneša dabūju to atpakaļ, gan jāsaka dabūju vairākas reizes skraidīt uz to veikalu, jo man lūk atsūta vēstuli, ka to varu saņemt ar tādu un tādu dienu, bet kā ieeju veikalā un jautāju par fočiku-noskaņojums no pārdevēja puses bija naidīgs- vēl neesot un ko es negaidot sms.
Pēc pāris dienām atkal ar vīru devāmies tam pakaļ, nekādu sms nebijām saņēmuši, bet pēc ilgas meklēšanas un naida atmosfēras to dabūju.
Lai nu kas, vismaz tas strādāja, acīmredzot tika tam pārinstelēta programma.
Es tāpat vairs neko nepirkšu šajā veikalā, jo attieksme vienkārši šausmīga.
Kamēr pirku tur daudz preces, viss bija kārtībā, kā problēma- naids no veikala puses.
Es pirkšu turpmāk citur, tikai ne tur. Lai paši vārās savā naidā, nevis uz pircēju.