www.sudzibas.lv RD Electronics Pircēja maldināšana un melošana

RD Electronics, MK Trade Sia - Pircēja maldināšana un melošana

11. Janvārī pasūtīju interneta veikalā pensionāru telefonu. Tas ļoti nepieciešams cienījama vecuma (94 gadi) cilvēkam, jo tikko bija saplīsis iepriekšējais telefons. Šim cilvēkam šobrīd Veselības stāvokļa dēļ, ir ļoti, ļoti būtiski varēt piezvanīt.

Rd elektronics interneta veikalā prece tika parādīta kā pieejama. Tātad samaksā un 2-3 dienu laikā varētu sagaidīt piegādi. Tomēr viss lielākā blēdība ir tā, ka tikai pēc naudas pārskaitīšanas tiek paziņots par preces kavēšanos. Pat divas reizes. Visupirms piegāde tika solīta 26. Janvārī - tātad 2 nedēļu laikā (!) , bet vienu dienu pirms solītās piegādes, vakarā saņēmu īsziņu, ka preci piegādās tikai 10. Februārī - tātad vēl jāgaida 2 nedēļās! Tad sanāk, ka prece no noliktavas Rīgā pie klienta ceļo vienu mēnesi? !

Esmu pēc būtības pieklājīgs cilvēks, bet šobrīd mans mērs ir pilns.
Ziniet, rd electronics vadība: ejiet tak d.. Rst ar savu melīgo interneta veikalu! No Vācijas, Anglijas pasūtīta prece atnāks ātrāk nekā jūsu blēdīgajā veikalā pasūtot.
Variet pārbaudīt manus klienta datus - esmu jūsu veikalā nopircis visu savu sadzīves tehniku. Vairs neko tur nepirkšu un neiesaku arī nevienam citam to darīt!
Un nedomājiet man rakstīt kaut kādu bullshitu "mēs ļoti atvainojamies par sagādātājam neērtībām, bla, bla, bla " negribu vairs pilnīgi neko dzirdēt no jūsu melīgā veikala.

Pielikumā esošajā ekrānuzņēmumā var redzēt kā minētais veikals maldina savus pircējus.

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 15.03.2021

Cienijamais klient!

Sadaļā ""vairāk"" ir norādita konkrētāka informācija par preces pieejamību. Šajā gadijuma , ekrānšāviņš , ir izrauta daļa no informācijas!
Lūdzu sniedziet detalizētāku informāciju par savu pasūtījumu( pasūtijuma nummuru) , lai varampārbaudīt Jūsu sniegto informāciju!
Paldies

P PēterisL 25.04.2022

Man ir tieši šāda pati situācija ar šo tirgotāju. Jau pus mēnesi gaidu no viņiem preci, kas bija solīta nākamajā darba dienā. Izvēlējos tur pirkt tieši dēļ ātrā piegādes laika. Labāk tad sūtīt kaut no Vācijas ebay.