Rd Electronics - Maldināšana

Nolēmām pasūtīt veļasmašīnu RD internetveikalā. Viss sākās ar to, ka ņēmām līzingā, uzreiz atnāca vēstule - līdz ko līzings būs apstiprināts viņi pazvanīs, zvanu gaidījām 4 dienas, nekā. Tad uzrakstīju vēstuli ar jautājumu vai apstiprināts. Atbilde - jā viss kārtībā, jums šodien vai rīt pazvanīs un pateiks par piegādes datumiem. Protams neviens nepazvanīja. Atkal rakstu, kad būs piegāde - neatbild. Pēc pāris dienām zvanu - tur atbild viss ok, gaidiet piektdien. Ok sarunāju krāvējus uz piektdienu (tas ir šodien). Visu dienu klusums, vīrs aizbrauca uz veikalu pajautāt vai atveduši. Veikalā vispār neviens neko nezin par to ka esam sūtījuši veļasmašīnu. Atkal zvanam paši...un te pārsteigums - jūsu veļasmašīna esot sabojāta, jo bijusi kā paraugs veikalā. Uz jautājumu kāpēc nepazvanīja - atbildi nesaņēmu, un uz visu pārejo manis teikto ar ne vārda nesaņēmu, klusums. Būtu vismaz atvainojušies par čakarēšanu. Laiks pazaudēts, cilvēki čakarēti, bet RD viss lieliski.

V

MacBeton 13.10.2017

Es nesaprotu kapēc cilvēki kā apmāti triecās uz to RD sūdubodi?
Nav citu veikalu?
Jābūt ir kaukādai superduper preces/cenas attiecībai lai riskētu pirkt tādās sūdu bodēs.
Kaukad vasarā pamaniju baigi labu BenQ monitoru pa 103€, pasūtijām, bet pateicu - maksāsim uzreiz, skaidrā, veikalā. Šie ievada tur tai e-veikalā, un tā arī nekad neviens nekādu ziņu nedeva ne man, ne priekšniekam. Nu pofig, atradu lietotu, labāku, lētāku.

M Mctraher 26.10.2017

man leikas ka tev jabut nickname - sosiMC :c