www.sudzibas.lv RD Electronics Ļoti slikts serviss

Rd Electronics - Ļoti slikts serviss

Labdien.

Š. G.16. Februārī caur rd mājas lapu noformēju pasūtījumu. 17. / 18. Februārī ar mani sazinājās lateko līzinga speciālists, un informēja par to, ka līzinga pieteikums ir apstiprināts, būs nepieciešama 20% pirmā iemaksa un ka par preces saņemšanu sazināsies pats veikals.
Darbinieki sazinājās ar mani un informēja, ka prece būs pieejama 24.02 vai vēlākais pirmdien. Intereses pēc sazinājos ar rd informācijas centru, un darbinieks minēja, ka sistēmā pasūtījums uzrādās piegādāts t/c"damme" rd veikalā un ka varu droši doties pēc tās. Ap plkst.20 ierados uz vietas veikalā.

Liela bija mana vilšanās, ka es, slims, pēc ceļā pavadītajām 45min aukstumā, saņēmu atteikumu - līzinga pieteikums neuzrādoties, tad ir, tad tomēr izrādās, ka prece uz vietas nav (darbinieks ar brillītēm "laipni" piedāvāja preci, kas stāv zālē un paredzēta demonstrēšanai un jau ir nolietojusies) . Nekādu pretimnākšanu no darbinieka puses uz vietas veikalā nesaņēmu.

Es pieņemu, ka laikam bija ļoti grūti izveidot no jauna lateko sistēmā pieteikumu, kas atbildes saņemšanai aizņem max 15min pat brīvdienā, un tālāk jau kārtot visus pārējos līzinga papīrus. Stundas laikā līdz veikala aizslēgšanai to visu bija iespējams sakārtot.

Informēju par šo rd klientu apkalpošanas centru. Saņēmu nesaprotamu atbildes e-pastu krievu valodā, kas, kā izrādās, nebija paredzēts man, bet gan iekšējā komunikācijā. Vēlāk jā, apstiprina, ka informācija saņemta. 3 dienas vēlāk - man beidzot kāds piezvana.
Visa viņu līdzšinējā komunikācija ir tīrākā ņirgāšanās par klientu - sākot ar vakardienas telefona sarunu, kur darbinieks visu laiku atvainojās un neļāva pat vārdu bilst, beidzot ar to, ka ne tikai nesaskata savu vainu šajā visā sliktajā darba organizācijas bardakā, bet arī situāciju izskatās, ka prot risināt gliemeža ātrumā. Vēl pietiek nekaunības sūtīt e-pastu, lai jautātu - vai vēljoprojām nepieciešama tā pati prece, vai varbūt tomēr vēlos pasūtīt ko citu.

Paldies, nē - ar šo kantori vairs netaisos pīties.

H