www.sudzibas.lv RD Electronics Ļoti slikts serviss

Rd Electronics - Ļoti slikts serviss

Nepērciet papildus garantijas datoram!
Piekritām paņemt papildus garantiju datoram 5gadi.
Datoru jau otru gadu nesam uz apkopi, bet izrādās ssd disks ir beigt, katru reizi! Tas ir normāli!? Sūdzību par to, ka datoram kaut kas neiet vai kaiš mums nebija, vēlējāmies veikt tikai apkopi - iztīrīt putekļus! Bet nu jau datoru neesmu redzēJusi gandrīz 2 mēnešus.
Datoru izmantoju tikai studiju vajadzībām!
Un ziņu nekādu, cik ilgi, kas noticis! Pat nepajautāja vai vēlos saglabāt failus, kas ir palikuši datorā!

30.08.2021

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 30.08.2021

Cienijamais klient! Paldies par jūsu atsauksmi.
Vai Jūs Lūdzu varētu mums sniegt detalizētāku informāciju par Jūsu lietas nummuru , lai varam precizēt lietas apstākļus?Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iespēja risināt radušās problēmas
Sazināties ar mums varat telefoniski - Talruni: (+371) 66165555 vai elektronisko pasta adresi- [email protected]
Paldies!

I

Good Intentions 30.08.2021

Tās papildu garantijas patiesībā ir tāds fufelis.