www.sudzibas.lv RD Electronics Ļoti slikts serviss.

Rd Electronics - Ļoti slikts serviss.

4. Janvārī pasūtīju Apple Watch se 300€ vērtībā, saņēmu atbildi e-pastā, ka piegāde ir ieplānota uz 29.01.
29.01 saņēmu ziņu, ka piegāde kavējās un piegāde pārcelta uz 17.02. Tika uzdots jautājums - gaidīšu vai nē, es piekritu gaidīt. 16 februārī saņēmu ziņu, ka joprojām piegāde kavējas un uz manu jautājumu - kāpēc piegāde kavējas, neviens tā arī nesniedza atbildes. Vairākas reizes zvanīju pēc 17 februāra, lai noskaidrotu informāciju par savu preci, uz ko man turpināja atbildēt - informācijas nav, jāgaida. 24 februārī zvanīju atkārtoti, solīja, ka šīs dienas laikā būs informācija par manu preci. Ok. 26 februārī zvanīju atkārtoti, atkal uzdodot jautājumu - kur ir mana prece? Arī šajā reizē man atbildēja - informācijas nav. :)
tagad, lai es saņemtu atpakaļ naudu, man ir jāgaida 3-15 darba dienas, “milzīgs paldies” šim uzņēmumam.

01.03.2021