www.sudzibas.lv RD Electronics Krāpšana;slikts serviss;meli

Rd Electronics - Krāpšana;slikts serviss;meli

Nodevu garantijas remontam Karcher Puzzi 8/1c 02.10.2021, ar defektu kodīgi dūmi no korpusa. 5.01.2022 man pienāca ziņa, ka varu saņemt savu preci veikalā - viss sataisīts. Atbraucot mājās un ieslēdzot aparātu ir tieši tie paši dūmi un vēl piedevām tīrā ūdens traukā iemestas 2 daļas no kādas detaļas, acīmredzot-taisīts vaļā viņš ir un skatīts. Zvanot Rd Electronics, lai risinātu problēmu, atbilde bija - jums ir atteikts garantijas remonts, jo jūs pati esat nodedzinājusi motoru. Sakiet lūdzu - kā profesionālai ierīcei var to izdarīt? Kastē, kurā tika atgriezta prece ir pievienoti servisa dokumenti - poļu valodā. Kā es, latviete, varu izlasīt poliski? Uzskatu, ka tā ir klaja melošana, jo veikalā kurā man atdeva preci teica - viss kārtībā, atvainojamies, ka tik ilgi jums bija jāgaida. Garantijas servisa laiks paredzēts līdz 45 dienām, man tas aizņēma 92 dienas.

06.01.2022

Good Intentions 06.01.2022

Garantijas un labošana pie mums vienvārdsakot - smieklīgi.