www.sudzibas.lv RD Electronics Krāpšanās ar piegādes termiņiem

Rd Electronics - Krāpšanās ar piegādes termiņiem

Gribu brīdināt citus pircējus - nepaļaujieties uz "Rd Electronics" internetveikalā norādītajiem piegādes termiņiem. 27.08.2021. "Rd Electronics" internetveikalā pasūtīju mobilo telefonu samsung galaxy a52. Piegādes termiņš (saņemot veikalā Ventspilī) tika norādīts 02.09.2021. , taču 30.08.2021. Saņēmu e-pastā vēstuli, ka piegāde kavējas un pārcelta uz 14.09.2021. Nebija laika uzreiz sazināties, bet, 31.08.2021. Atverot "Rd Electronics" internetveikala mājaslapā manis izvēlētā telefona modeli, ieraudzīju, ka pērkot, tagad piegādes termiņš norādīts 03.09.2021. Sazvanīju klientu apkalpošanas centru, lai noskaidrotu kā tas var būt - man atnāk vēstule, ka saņemšu 14.09. , bet internetveikalā pie preces rādās pilnīgi cits iespējamās piegādes datums - 03,09,. Pie reizes sacīju, ka man svarīga nav telefona krāsa (kaut rādījās pieejama arī manis izvēlētā krāsa) un var mainīt, ja tik ir konkrētais telefona modelis pieejams. Konsultants praktiski man varēja sniegt tikai to informāciju, ko es pati internetā varēju atrast, beigās gan sacīja, ka konkrēti samsung galaxy a52 viņiem noliktavās neesot un jāgaida piegāde, tādēļ man tāds termiņš. Interesanti, ka šodien, 02.09. "Rd Electronics" internetveikalā šo preci skatoties, piegādes termiņš rādās 06.09. Neuzķerieties, ja jums ir svarīgi preci saņemt laikus. Totāla pircēju maldināšana!
P. S. Par laimi, apmaksas veidu biju izvēlējusies preci saņemot veikalā, līdz ar to, atsakot pasūtījumu, nebija jālauza galva par naudas atmaksāšanas termiņiem...

02.09.2021

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 08.09.2021

Cienijamais klient!
Sakarā ar Jūsu interneta veikalā www.rdveikals.lv veikto pasūtījumu, SIA „MK TRADE” Jums atvainojas un paskaidro, ka diemžēl ņemot vērā to, ka preču piegādi un pieejamību SIA „MK TRADE” piedāvā preces piegādātajs vai ražotājs, SIA „MK TRADE” pamatojas uz piegādātāja vai ražotāja sniegto informāciju par preču piegādi un pieejamību.
Informacija norādīta par plānoto pasūtījuma piegādes laiku Jūsu izvēlētajā „RD Electronics” veikalā, bet šos termiņus var ietekmēt dažādi faktori- īpaši esošajā situācijā.
Pēc mums pieejamās informācijas , naudas atgriešana par pasūtījumu jau ir veikta.
Ja Jums tomēr rodas jautājumi vai neskaidrības, lūdzam Jūs sazināties ar mums - Talr.: (+371) 66165555.

Paldies!

I

K klients21 24.09.2021

Pilnīgi piekrītu ka pirms kaut ko pasūtīt RD Electronics labāk vairākas reizes padomāt . Pasūtīju preci, saņemšanas datums bija 23. septembris bet labākajā gadījumā atnāks 27. septembrī. Daļēji vaina uz "Ekspress" pasts kas ved preci no vienas pilsētas uz citu vairāk par 3 dienām. Bet ja viņi grib piedāvas kvalitātivu servisu tad jāizvēlas arī partnerus kas to spēj izdarīt.