www.sudzibas.lv RD Electronics Krāpšana un slikts serviss

Rd Electronics - Krāpšana un slikts serviss

2019. Gada 18. Septembrī noformēju pasūtījumu viņu mājaslapā ar preces piegādi uz veikalu origo 2019. Gada 23. Septembrī.
23. Septembrī zvanu un interesējos, vai prece jau ir piegādātā. Sākumā man sāk stāstīt, ka prece ir kaut kur nozaudēta un nevar atrast. Pēc laika atzvana, ka viss ir atrast un var braukt pakaļ.
26. Septembrī aizbraucot uz veikalu Origo mani sagaida nelaipna pārdevēja, kuras valsts valodas zināšanas ir ļoti zemā līmenī.
Tikai pēc veikala vadītājas izsaukšanas, sāk kaut kur meklēt manu pasūtījumu.
Atgriežoties no noliktavas telpām paziņo, ka kaut kas esot sajaukts un manas preces veikalā nav. Uz uzstājīgiem pieprasījumiem risināt situāciju, tik nosmej, ka man atzvanīs.
Saņemot zvanu no informācijas, paziņo, ka šādas preces Rīgā vispār nav un ātrākais kad var atgādāt 08. Oktobrī.
Nekad vairs neiepirkšos pie šiem krāpniekiem un citiem neiesaku!

26.09.2019