Rd Electronics - Krāpšana

Priekš kam šis farss un neskaitāmās reklāmas, ja daļa no tām nestrādā. Kāda uzticība var būt kompānijai, kura savā komandā uztur zagli, tikai tāpēc, ka kompānijas augstākajos ešelonos strādā viņa radinieki. Tā notiek Rēzeknē, kur rd veikala rindās strādā konstantīns m. , kurš gadiem piesavinās dāvanas domātās jums, kuras piestiprinātas konkrētām preču grupām un jūsu nezināšanas vai neinformētības pēc tās nonāk konstantīna m. Rokās. Konstantīns piesavinājies tabletes trauku mašīnai, veļas mazgājamos līdzekļus, kā pats lielijies, pāris gadiem uz priekšu, vīna glāžu turētājus, smārt svarus, skaļruņus, austiņas, var ilgi pārskaitīt jūsu dāvanas, tikai kāda tam vajadzība, ja tas jau sen konstantīna īpašumā, pie kam viņš uzskata, ka sveša nav ņēmis. Šī darbība viņa skatījumā, apkārtējās situācijas monitorings. Citu pienākumu viņam veikalā nav un algu konstantīnam m. Pelna pārējie veikala darbinieki. Konstantīna m. Beidzamais no vaļas priekiem darba laikā, veselīga dzīves veida piekopšana. Līdz šim tas aizņēma līdz 8 stundām, pat vairāk, no darba laika, lai internetā atrastu un sagādātu sev pareizu uzturu. Vispār nesaprotami, kāpēc viņam vispār jānāk uz darbu, ja viņš jau gadus 3 var tik pat labi pildīt darba pienākumus mājās, ja nu tikai monitorings. Šajā situācijā žēl darbinieku, kuriem jāpelna konstantīnam m. Algu, kāmēr tas izklaidējas, kā arī jaunā priekšnieka, kuram mantojumā nācis šis dīkdienis, kuram nav ne morāles ne apziņas sajūtas. Priekšniekam jāuzņemas bezjēdzīgo "don kihota" lomu, neskriesi tak virsū iespaidīgajiem radiniekiem, nu bet tāda tā parastā mirstīgā skarbā maizīte...

30.04.2019

E

S SIA "MK TRADE" 10.05.2019

Cienītais, Egil !

SIA MK TRADE iepazinās ar Jūsu sūdzības.lv publicēto sūdzību ar virsrakstu RD Electronics – krāpšana.

Nosaukums ir graujošs SIA MK TRADE reputācijai, bet Jūsu izklāstītais teksts neatbilst apsūdzošam nosaukumam.

SIA MK TRADE, lūdz Jūs nekavējoties pārtraukt nepatiesu ziņu izplatīšanu par uzņēmumu, bet ja Jūsu rīcībā ir fakti un pierādījumi par kāda darbinieka negodīgu rīcību, lūdzam rakstiski vērsties SIA MK TRADE administrācijā, Buļļu iela 51c, Rīga, LV-1067 vai sūtot e-pastu [slēpt]@mktrade.lv.

Gadījumā, ja turpināsiet izplatīt nomelnojošas un nepatiesas ziņas par uzņēmumu, būsim spiesti vērsties tiesību sargājošas iestādēs, savu tiesību likumīgai aizstāvēšanai.

Papildus vēlamies norādīt ka personas goda aizkāršana publiskajā vidē, ir krimināli sodāma rīcība.

Ar cieņu,
SIA "MK TRADE " administrācija

V Viktorija Viktorija 11.08.2023

Labāk jūs būtu lēmuši par darbinieka Kostjas novērošanu, jo tādā veidā, atļaujoties sniegt tik neprofesionālu atbildi uz sūdzību, jūs tikai apstiprināt to, ka neesat spējīgi parūpēties par savu darba vidi

V Viktorija Viktorija 11.08.2023

Un tā ir krāpšana, ja kas. Jūsu sūdainakā kantorī manas kājas vairs nebūs

E Egils Kupra 15.05.2019

Es Jums neko netaisos pierādīt, tikai izklāstīju to, ar ko esmu saskāries pa 3 gadiem strādājot Jūsu kompānijā un kāpēc arī esmu to atstājis. Ja Jūs apmierina pašreizējais stāvoklis, tad kā sakās veiksmi darbā. Par tām tiesību sargājošām iestādēm gan būtu interesanti, kam tā bedre būtu rakta, man vai Jums pašiem. Vēl reiz veiksmi darbā.
Ar cieņu E.Kupra

V Viktorija Viktorija 11.08.2023

Te jau pēc tā SIA komentāra var skaidri redzēt, ka pati administrācija ir tik nekompetenta, ka pat nevar sajēgt pietiekamā apmērā par lietas būtību