Rd Electronics - Krāpšana

Nopirku datoru AsusE402SA-WS252T internetā un samaksāja 270 eiro.UZ 2dienu viņš nestrādāja, nolēmu atteikties no datora, tā kā pēc līkuma 14dienu laikā varu to izdarīt bez problēmām.Iepriekš vēl pirkusi uzlīmes-krievu valodas tastaturu ,samaksāju 5 eiro,tapēc ka to nebija komplektacijā,pieĺīmēju burtiņus.Salonā pieņēma datoru, noformēja dokumentus,neatzīmēja ne vienu ailiti par braķi vai jebkādu nolietojumu,NEBRĪDINĀJA NE PAR KĀDU NOSACĪJUMU( JĀBŪT BEZ UZLĪMEM ). 14 dienā paši sākam zvanīt operatoram un jautājam KAD BUS ATGRIEZTA NAUDA? Mums atbildēja,kā bus atgriešana NEPILNA APJOMĀ,TĀPĒC KA DATORS APLĪMETS AR UZLĪMEM UN TAS SKAITĀS PAR NOLIETOJUMU ( kā noradīts līgumā) un būs ieturēts 15% no datora vērtības ,tas ir 43 euro!
Mīļie cilvēki vai salona tos nezinā,kad bija noformēts atteikšanas dokuments? VAi viņu pienākumos nav bridināt pircējus?
Otrkārt - operatori neviens nav sazinājušies ar mums un neinformēja par šo lēmumu ?
Vai tas ir serviss un laba apkalpošana ?
Vai tas ir kompetents nolietojuma novērtējums,kad tu samsksājusi par šām te uzlīmem 5Eiro tājā paša Rdelektroksa salonā un pēc tam centralā ofisā nolēma,ka par uzlīmem atgriešanā mēs samaksāsim summu ekvivalentu 43 eirikiem?
VAI TAS IR CILVĒCISKI ?

C critical thinker 31.08.2017

labrīt, tie taustiņi ir apcūkāti ar kaut kādām uzlīmēm, ko nu

T Tong Po 01.09.2017

PIekrītu iepriekšējam komentāram - tad kad tu aplīmē datoru kā Tev labpatīk, un pretendē uz atgriešanu un naudas atmaksu, nav kaut kas kārtībā ar lietu uztveri. Nez kā Tu iedomājies, kur veikals liks to datoru. Izmetīs laukā? Noteikti, ka nē. Pārdos kā mazlietotu ar atlaidi. Tikai pirms tam viņiem būs jāsakopj aiz Tevis - jānotīra klaviatūras taustiņi tā, lai nav ne mazākās līmes paliekas un ne mazākā skrāpējuma pēc uzlīmju nokasīšanas. Tai tīrīšanai arī, visticamāk, būs nepieciešams kāds spec-līdzeklis, kas maksā naudu.
Ja nepieciešams dators ar krievu klaviatūru, kāpēc uzreiz nenopirkt tādu, kuram tā klaviatūra jau ir?

MacBeton 12.10.2017

Nevajag pirkt kompi ja smadzenes nestrādā.