Rd Electronics - Krāpšana

Pasūtīju 32 collu monitoru Samsung cena 299,99 eur. Atnāku pakał un šie man mēgina iesmērēt lietotu monitoru, iepakots jau smuki, bet uz ekrāna pirkstu nospiedumi, vadi izplēsti, un pat nav spējīgi pateikt cik sen vińš bijis ekspozīcijā vai pat lietots kaut kur mājās. Pārdevēju varu paslavēt, Paldies laipns, godīgs visu forši parādīja. Bet uzńēmums jau varēja brīdināt ka lietotu preci mēginās iesmērēt, no otras puses vienmēr jau var cerēt ka nepamanīs...

09.02.2021

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 15.03.2021

Cienijamais klient!
Vai Jūs Lūdzu varētu mums sniegt mazliet detalizētāku informāciju par savu pasūtījumu, lai varam precizēt lietas apstākļus un pārbaudīt Jūsu sniegto informāciju?
Lūdzam Jūs sazināties ar mums - Talr.: (+371) 66165555 vai e-pastā [email protected]

Paldies!

Papildināts gamerix 17.03.2021