Rd Electronics - Krāpšana

2020. Gada 24. Decembrī interneta veikalā Rd Electronics vietnē https://www.rdveikals.lv pasūtījām kafijas automātu nicr670cafe Romatica Nivona 506,98 eur vērtībā, apmaksu veicām uzreiz ar bankas norēķinu karti. Apmaksātā nauda nonāca sia mk trade bankas norēķinu kontā lv21haba0551031288638. Prece ar Dpd kurjeru tika piegādāta 2020. Gada 29. Decembrī. Diemžēl kafijas automāts tika piegādāts ar defektu, tas periodiski kafiju pildīja nevis krūzē, kā tam ir jābūt, bet kafija tecēja automāta paliktnī. Tam par pierādījumu ir nofilmēts video. Tādēļ 2021. Gada 8. Janvārī prece tika nogādāta Sia Mk Trade veikalā Rēzekne, dārzu ielā 14k-a, kur tika sastādīts atteikuma akts nr. Rdz0008715/08.01.2021, tas ir, mēs izmantojām likumā noteiktās tiesības 14 dienu laikā atteikties no internetā iegādātās preces. Diemžēl 14. Dienā, tas ir, 2021. Gada 22. Janvārī nauda par atteikto preci tā arī netika atgriezta. Sazinoties ar klientu servisu, man tika paziņots, ka tiek veikta preces diagnostika, un tā tiks veikta līdz 2021. Gada 3. Februārim un tad tiks lemts par naudas atmaksu. Tomēr, konsultējoties ar patērētāju tiesību aizsardzības centra speciālistiem, man tika apliecināts, ka naudas atgriešanai par atteiktu preci jānotiek 14 dienu laikā un nekādi apstākļi nevar kavēt naudas atmaksu, un veikalam nav tiesību patvaļīgi pagarināt atmaksas termiņu.
2021. Gada 25. Janvarī uzstājīgi klientu servisam lūdzot atmaksāt naudu, no klienta servisa darbinieces, telefoniski notika mēģinājums izspiest no manis piekrišanu saņemt par 15% mazāku summu, tas ir 430,93 eur, nekā tika samaksāts par pasūtījumu, vai arī paņemt brāķēto preci atpakaļ. Kā pamatojums 15% summas samazinājumam tika norādīts, ka kafijas automāta ūdens tvertnē palikušās ūdens piles radījušas 15% nolietojumu kafijas automātam. Sazinoties ar ptac konsultantiem, man tika apliecināts, ka nekādi ieturējumi nedrīkst būt veikti. Atkārtoti sazinoties ar klienta servisa centru skaidroju, ka naudas ieturēšana 15% apmērā ir nelikumīga, tad man tika atteikts atmaksāt summu un ievērot likumu.
Uz doto brīdi sia mk trade ir nelikumīgi piesavinājusies naudas līdzekļus 506,98 eur apmērā. Klienta servisa darbinieku rīcība man neatmaksājot naudu acīmredzami norāda uz krāpniecisku darbību. Uzņēmuma administrācijai telefoniski paziņoju un informēju par krāpnieciskām darbībām no klienta servisa darbinieku puses, bet nekādu rezultātu tas nedeva, tādēļ pieļauju, ka krāpniecība interneta vietnē notiek ar vadības ziņu. Arī uzņēmuma facebook.com mājas labā ir lasāmi daudzu apkrāpto klientu stāsti, un sevišķi naudas neatmaksa par atteikuma tiesību izmantošanu.
Rd Electronics vietne https://www.rdveikals.lv tiek izmantota krāpnieciskām darbībām un bankas konts tiek izmantots nelikumīgi piesavināto līdzekļu uzkrāšanai.
Pamatojoties uz augstāk norādīto informāciju, norādu, ka esmu cietusi no Sia Mk Trade, Reģ. Nr.40103299982, juridiskā adrese: buļļu iela 51b, Rīga, lv-1067, tās amatpersonas andreja Korņejeva personā, tālr.67807852, krāpnieciskās darbības un līdzekļu piesavināšanās. Klienta centra darbiniekus brīdināju, ka naudas neatmaksas gadījumā vērsīšos policijā ar iesniegumu par krimināllietas ierosināšanu pret uzņēmumu par krāpniecību, tad man tika atbildēts, ka mans atteikums tiks rūpīgāk izskatīts, tomēr līdz šim brīdim nauda nav atgriezta. Tādēļ plānoju tuvākajā laikā griezties policijā ar iesniegumu par krāpniecības faktu, vid par e-veikala darbības apturēšanu un As Swedbank, lai informētu, ka konts tiek izmantots piesavināto līdzekļu uzkrāšanai.

27.01.2021

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 15.03.2021

Cienijamais klient!
Jūs izplatat nepatiesu informāciju, par šo faktu , ir iesniegta lieta juridiskajai nodaļai!
Par ierīci jums nauda tika atgriezta pilna apmērā !
Ja Jums tomēr rodas jautājumi vai neskaidrības, lūdzam Jūs sazināties ar mums - Talr.: (+371) 66165555.

Paldies!

н НеКариньш 27.01.2021

kafijas automāts Nivona NICR670 CafeRomatica
Preces kods: 224043
499.99 €

A Al.Roz. 20.02.2021

Paldies, ka pastāstījāt. Rd electronics lapā tikko meklēju datoru. Pārdomāju.