LV RU

RD Electronics - Krāpšana

Nopirkām Rd Electronics xiaomi putekļu saucēju, pagāja aptuveni mēnesis kad putekļus sūcējs nonāca garantijas servisā, kur pavadīja vairāk kā mēnesi. Kad atguvām putekļu sūcēju, pēc aptuveni 2 nedēļām, tas atkal saplīsa. Uzrakstījām prasījuma pieteikumu par preces maiņu pret citu, bet tikai pēc 30 dienām! (likumā noteikts 14 darba dienu laika) saņēmām atteikumu, prece esot ar defektu, bet pet jaunu nemainīs ko tā ir labojama. Bet pēc likumā rakstot prasījuma pieteikumu par preces mainu viņiem nav jāizskata vai prece ir labojama vai ne. Ja precei ir defekts pie uzrakstīta prasījumā pieteikuma tad prece ir jāmaina. Tagad pēc 30 dienām esam saņēmuši atteikumu prasījuma pieteikumam, un preci remontēs garantijas ietvaros, uz jautājumu cik ilgi aizņems remonts saņemam atbildi: "garantijas apkalpošana var ilgt 30 kalendārās dienas. Ja remontam nepieciešamās detaļas ir jāpasūta pie tehnikas ražotāja, tad remonts var tikt pagarināts par laiku, kuru pieprasa šo detaļu piegāde. ", respektīvi es savu putekļsūcēju neredzēšu vēl kā minimums 1 mēnesi. Preci iegādājos 15. Aprīlī, šo 5.5 mēnešu laikā ko prece ir pie manis lielāko daļu laika viņa ir pavadījusi servisā... Uzņēmums arī atsakās veikt garantijas pagarinājumu par 3 mēnešiem ko prece ir pavadījusi remonta.

02.10.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 30.10.2020

cienijamais klient!

SIA „MK TRADE”, informē, ka prasijuma pieteikuma ( iesnieguma ) izskatīsanas termiņs ir 15 darbadienas. Papildus , Pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 28.panta nosacījumiem, norāda, ka patērētājs, Preces neatbilstības (ražošanas defekts) gadījumā, ir tiesīgs prasīt Preces pārdevējam Preces remontu vai, ja Preces remonts nav iespējams, tās maiņu, un tikai gadījumā, ja nav iespējams veikt Preces remontu vai Preces maiņu, tiek atcelts Preces pirkuma līgums, ņemot vērā tās nolietojuma pakāpi.
SIA “MK TRADE” norāda, ka, Jūsu gadijumā- pamatojoties uz servisa centra sniegto informāciju, saskaņā ar sniegto garantiju Jūsu Precei, servisa centrs nodrošināja Jūsu Preces garantijas apkalpošanas servisu.
Gadījumā, ja nepiekrītat SIA „MK TRADE” viedoklim, informējam, ka radušos situāciju var risināt pie viena no ārpustiesas strīdu risinātājiem.

R

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes