RD Electronics - Krāpšana

Šodien saņēmu pasūtījumu no Rd Electronics. Bet kad braucu mājās no veikala un atvēru sapratu ka šī prece ir lietota. Labi es ar to samierinājos bet kad es pamanīju ka precei nestrādā lampas... Nu viss es eju uz veikalu sūdzēties un vairs nekad pie jums nepirkšu jūsu veikalā pārdod lietotas un saplēstas preces... Nepērciet tur nekad... Slikta ideja

06.04.2020

T Turkey901 06.04.2020

Tāpēc, ka ir tāda cilvēku grupa, kas palieto un, pērkot internetā, izmanto 14 dienu atteikuma tiesības, tad tā prece joprojām skaitās jauna un atgriežas apritē, jo likumdošana to pieļauj un nepiedāvā komersantam citādu iespēju!

N Noboby 06.04.2020

Atkal sev viens plusiņš no sevis tītar😂

T Turkey901 07.04.2020

Līdzjūtību un izturību Taviem tuviniekiem, ar dauni sadzīvot ir milzīgs pārbaudījums!

BondsBonds 07.04.2020

Nezinu Es sapratu, noporki loetotas, saņēmi lietotas un tagad sūdziez ka lietotas.

A all names are taken... 07.04.2020

Es nenopirku lietotas