www.sudzibas.lv RD Electronics Konsultanta neprofesionalitāte

Rd Electronics - Konsultanta neprofesionalitāte

Iegādājos Lenova planšetdatoru, tā kā nebiju pārliecināta, kāda ekrāna pildspalva der, konsultējos ar Rd electronics pārdevēju, informēja, ka uz vietas veikalā ekrāna pildspalvas nav, bet varot pasūtīt, paļāvos uz pārdevēja ieteikumu, jo pati no šīm lietām nesaprotu. Uzdāvinot bērnam planšeti ar ekrāna pildspalvu tika konstatēts, ka ekrāna pildspalva nesavienojas ar planšetdatoru, bērns apbēdināts ziemassvētku dāvana neizdevusies. Gāju uz veikalu kopā ar planšetdatoru un ekrāna pildspalvu, varbūt kaut ko ne tā darījām. Gadījās tas pats pārdevējs, kurš ieteica šo ekrāna pildspalvu, mēģināja, nekas neizdodas. Meklējot papildus informāciju atzīst, ka šī ekrāna pildspalva neder šim planšetdatora modelim. Informēju, ka man šī ekrānpildspalva neder un nav vajadzīga, jo nav tai pielietojuma. Informē, ka man ir iespēja atgriezt ekrāna pildspalvu, jo pārdevējs viņu bija veicis, kā interneta pasūtījum. Pildu dokumentus atgriešanai, sieviete kas pieņēma dokumentus, informēja, ka menedžeris izlems vai pasūtījums atgriežams, jo var būt arī tā, ka neatgriež naudu, gaidu jau no 25.12.2021. , ziņu vēl nav.
Iesaku neticēt šo veikalu konsultantiem, jo paši neko nesaprot. Un atbildību neuzņemas. Ja nebūtu veikts interneta pasūtījums, bet būtu veikalā uz vietas ši ekrāna pildspalva, tad pat iespēja atgriezt nebūtu šo preci.
Nākotnē konsultēšos citur pirms preces iegādes un vai vispār būs vēlēšanās šajā veikalā kaut ko iegādāties.

30.12.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Papildināts Kristine 06.01.2022

Šodien zvanīja kundzīte no RD Electronics un teica, ka varot atgriezt naudu, bet samazinājumā 5%. Informēju, ka neuzņemas atbildību par ieteikto preci, kundzīte atbildēja, kā lai viņi zin, ko pārdevējam esmu jautājusi un ko viņš man ir atbildējis. Turpmāk labāk neieklausīties, ko pārdevējs saka, lai nesanāk, ka nopērci lietu kas neder.
Turpmāk noteikti neiegādāšos tur nevienu preci, lai gan visa sadzīves tehnika ir iegādāta RD, jo atbildību par ieteikto preci neuzņemas.

Papildināts Kristine 06.01.2022

Mans personiskais viedoklis , ka šim uzņēmumam RD Electronic ir pilnīgi vienalga, vai cilvēks ir apmierināts, vai nē. Ka tik tiek pārdota prece.
Pastāvīgos klientus viņi ir zaudējuši!
Domāju, ja ar tādu attieksmi turpinās nākotnē klientu samazinājums garantēts.

K

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes