www.sudzibas.lv RD Electronics ''Kaķis maisā''

Rd Electronics - ''Kaķis maisā''

Vēlos brīdināt potenciālos RD Electronics pircējus! Ja palaimēsies nopirkt kvalitatīvu preci, viss ''OK'', bet ja ne, tad Jūs sagaida tikai problēmas - pazaudēta nauda un patērēts laiks! Ja RD Electronics mājas lapā skaisti aprakstīts ka gatavi pieņemt preci atpakaļ apmaiņai vai atmaksāt naudu pat gadījumā kad ģimenes locekļiem tā nav patikusi, tad realitāte ir pavisam citāda! Pērkot lāzerprinteri pārdevējs atteicās veikalā printeri izmēģināt, nebija arī nakāda parauga vai testa lapa, lai printeri novērtētu, arī mutiski par defektiem pārdevējs nebrīdināja (tātad ''kaķis maisā'')!
Mājās konstatēju ka pelēkajos laukumos printeris švīko (man ir bijis pavisam lēts ''Canon'' krāsu printeris, bet neviena švīka nav bijusi). Pēc Samsung servisa centra ieteikuma ar speciālista palīdzību tika atjaunota programma un izdarīti daudzi testa printejumi kā rezultātā toneris aizgāja nemanot, bet bez rezultātiem! Pēc 4 dienām nodevu veikalā ar prasību apmainīt pret citu (bez defektiem) vai atgriezt iemaksāto naudu. Tikai pēc 45 dienām saņēmu atpakaļ printeri ar tādu pašu defektu! Mana prasība tika noraidīta! RD Electronics administrācija piedāvāja atgriezt naudu ar prieksnosacījumu man vēl piemaksāt EUR 46,99 par jaunu tonera kasti - tātad man jānofinansē pilna tonera kaste kaut gan es esmu izlietojis tikai mazāk kā pusi šajos bezjēdzīgajos mēģinājumos (jauniem printeriem toneru kaste uzpildīta tikai līdz pusei - 500 kopijām, bet atsevišķās jaunās kastes ir pilnas - 1000 kopijām).

Z

K kreditorsPG 12.06.2014

Cik man zināms, SAMSUNG ražo ofisa/dokumentu printerus. Ja Tev ir vajadzība pēc perfektiem lielāku vai mazāku laukumu aizpildījumiem, pērc atbilstošu printeri- vislabāk kādu tintenieku. Dokumentu printeris ir un paliek dokumentu printeris un nav ko tam piesieties. Ne veikals ne serviss tev tur neko nevarēs palīdzēt.
Kas attiecas uz starta kartridžu, nu jā, tā ir tāda ražotāja knauzerēšanās.

S Sudzambibele1 12.06.2014

Vajag sūdzēties patērētāju centrā! Vai arī sūdzēt tiesā! Veikalam ir jāpārdod tikai kvalitatīvas preces!

K kreditorsPG 12.06.2014

Vajag ar galvu domāt un saprast ko īsti nepieciešams darīt ar printeri un tad pirkt. Limonadņikiem nekad neiet kā vajag!