www.sudzibas.lv RD Electronics Ierīces remonta termiņš

Rd Electronics - Ierīces remonta termiņš

2015.gada 4.augustā iegādāts planšetdators, papildus par 120 euro iegādāta papildus garantija, pagarinot garantijas laiku līdz 5 gadiem. 2017.gada jūnijā dators sabojājās - nelādējās akumulators. 2017.gada 5.jūnijā nodots remontā RD. Remonta laiks solīts līdz 4 nedēļām. Līdz pat 2017.gada 24.jūlijam nesaņemot nekādas ziņas, vērsos veikalā, atbildi nesaņēmu, solīja zvanīt. 2017.gada 26.jūlijā saņēmu zvanu no servisa centra - man stastīja par to, ka baterijai garantija ir tikai gads, un ka kompensējot kavēšanos man bateriju nomainīs par velti divu nedēļu laikā - tas ir līdz 9.augustam. 2017.gada 14.augustā joprojām nesaņemot ziņas par planšetes remonta pabeigšanu vērsos telefoniski RD servisā - sieviete pa telefonu man stāstīja dažādas muļķības par gadišanas laikiem, ka viņi visu kontrolējot u.t.t., taču atbildi par kavēšanās iemeslu es nesaņēmu.
Esiet gatavi, ka pērkot preci RD veikalā un pat piepērkot papildus garantiju, Jūs nesaņemsiet normālus remonta pakalpojumus, ja kas ar preci notiks! Diemžēl! Pats turpmāk vairs šajā veikalā tehniku neiegādāšos.

T Tong Po 14.08.2017

Ja planšetei baterija nav nomaināma neizjaucot iekārtu, tad baterijai jābūt 2 gadi garantijai. Ja nedod un atrunājas - vērsieties PTAC. Kaut gan, ieteiktu to darīt jebkurā gadījumā. Pirmo divu gadu garantijas laikā iekārtas garantijas remonta termiņam jāiekļaujas 30 dienās. Ja neiekļaujas - pieprasiet par iekārtu samaksātās naudas atmaksu, tai skaitā to naudu, ko samaksājāt par papildus garantiju.
Tajā pārējā "papildus garantijas" laikā veikals jūs varēs čakarēt kā ienāk prātā, un neko viņiem nepadarīsiet. PTACs palīdzēs risināt lietas pamatā tikai pirmo divu garantijas gadu termiņā.

SamTroll 14.08.2017

Šis gadījums kārtējo reizi pierāda ka visādas muļķīgās papildus garantijas pērk tikai aitas, kuras ir pelnījušas lai tās apcērp, un par 120 eiro pirkt papildus garantiju -no kuras pie tam vēl nav nekādas jēgas - pilnīgs idiotisms...

L Linda Lūse 05.10.2017

Cik ilgi gaidīji?