www.sudzibas.lv RD Electronics Gribēju atstāt atsauksmi, bet produktu izpirka

AtrisinātaRd Electronics - Gribēju atstāt atsauksmi, bet produktu izpirka

Nopirku mobilo kondicionieru, ka viņu nosauc (adler ad7922) , bet ir parastais ventilators kurs vispār neatdzēs gaisu bet maksa120e. Tad izdomāju uzrakstīt atsauksmi lai citi nepērk to sudu, bet rdelektroniks jau izdēs to produktu, kāpēc ta ir jādara, var kaut atsauksmes atstāt ja cilvēki pirka no jums viņiem ir iespēja pabrīdināt citus ka nav vērts tērēt to naudu.

01.07.2022

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 04.07.2022

Labdien, Cienījamais Klient!
Gribam pateikties Jums, par veiktajiem pirkumiem mūsu veikalu tīklā!
Preces no mājas lapas pazūd, kad tās tiek izpārdotas.
Lai noskaidrotu situācijas apstākļus, lūdzu, uzrakstiet mums uz e-pastu [email protected].
Vēstules tematā (subject) norādot - Atsauksme par preces kvalitāti. Vēstules saturā lūgums norādīt - situācijas aprakstu, preces pirkuma detaļas, remonta numuru ( ja esat vērsušies servisā).
Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iespēja risināt radušās problēmas.
Paldies!

Ar cieņu,
RD Electronics Klientu apkalpošanas un pārdošanas daļa.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 22.09.2022

Uzņēmuma Rd Electronics pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

N Nunu!!!! 02.07.2022

Tas ir gaisa dzesētājs, nevis kondicionieris!

S Suitfree 02.07.2022

Nu tas jus zinat, bet pie viniem web lapa rakstits - The multifunctional air conditioner AD 7922 performs 3 functions.. un tt. Lieta tada ka kad izvelejos to adler kaut kur 1a vai cita vieta bija 13 atsauksmes un vinas visas bija pozitivas. un tagad ir skaidrs ka tie nebija realas atsauksmes bet uzrakstitas vienk. lak pardod.