www.sudzibas.lv RD Electronics Garantijas remonts.

Rd Electronics - Garantijas remonts.

Martā norādītajā veikalā tika iegādāts telefons. Pagāja nepilni trīs Mēneši kā tel. Sāka ļoti uzkarst un pats no sevis restartēties. Telefonu nogādājām minētajā veikalā uz garantijas remontu. Telefonam nebija nekādu vizuālu bojājumu, vizuāli tel. Bija kā jauns. Arī nodošanas aktā veikala darbinieks norādīja, ka bojājumi nav ir tikai nelielas lietošanas pazīmes. Un te nu sākās brīnumi, jo no garantijas remonta mums paziņoja, ka tel. Ir saskrāpēts un korpuss ir deformējies. 😳 un uz mūsu norādījumiem, ka tel. Nodots bez bojājumiem, kas ir skaidri norādīts nodošanas aktā, ir tikai vienos vārtos. Šobrīd remonts un naudas atgriešana mums tiek atteikts un mēs ar savu nodošanas aktu varam iet ieskrieties, jo tas pēc viņu domām neko nenozīmē. Pilnīgi noteikti neiesaku neko iegādāties šajā veikalā.

06.07.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 07.07.2023

Labdien, Cienījamais klient!
Paldies, ka dalījāties Jūsu pieredzē.
Lai mēs varētu precizēt lietas apstākļus un sniegt komentārus sakarā ar šo situāciju, lūdzam norādīt preces pieņemšanas nodošanas akta numuru.
Vēršam Jūsu uzmanību, ka RD electronics nav sava autorizētā servisa ! Preces remontu un diagnostiku attiecīgai precei nodrošina oficiālais autorizētais serviss!
Garantijas remonts – bezmaksas remonts, ko saskaņā ar iekārtas iegādes nosacījumiem un saistošajiem normatīvajiem aktiem nodrošina ražotājs, ja tiek ievēroti ražotāja noteiktie iekārtu lietošanas un ekspluatācijas noteikumi.
Saņemot preces no garantijas remonta, vienmēr lūdzam pārliecinieties par to, ka problēma, kuras dēļ nodevāt ierīci remontā, ir novērsta.
Ja neesat apmierināti ar diagnostikas vai remonta izpildi - Jūs varat rakstīt iesniegumu pievienojot foto vai/un video fiksāciju.
Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iespēja risināt radušās problēmas!
Ja Jums nepieciešama palīdzība vai ir jautājums, lūdzam Jūs sazināties ar mums, mēs individuāli sniegsim Jums nepieciešamo palīdzību - Tālr.: (+371) 66165555 vai e-pastā [email protected].

Ar cieņu, RD Electronics Klientu apkalpošanas un pārdošanas daļa

Papildināts Artūrskk 07.07.2023

Nodošanas akta nr. TMU00007375

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 07.07.2023

Paldies atsūtīto precizējumu!
RD Electronics ir elektropreču veikals, mūsu uzņēmums netiek kvalificēts kā ierīču autorizētais serviss. Tāpēc mūsu uzņēmuma pārstāvis tikai pieņem no klienta ierīci, vizuāli novērtē un ja tiek pamanīti vizuāli defekti, fiksē informāciju aktā. Noteikt, vai acīmredzami defekti, mehāniski bojājumi u.c. tam līdzīgi apzīmējumi nav mūsu kompetencē. Ar diagnostiku un slēdziena noteikšanu nodarbojas autorizēta servisa centra darbinieki, kuriem ir attiecīgās zināšanas un specializētā tehnika, kura nosaka un kvalificē bojājuma pakāpi.
Jūsu iesniegums ir saņemts, pašlaik tiek veikta situācijas analīze. Tiklīdz būs pieņemts lēmums, mūsu uzņēmuma pārstāvis ar Jums sazināsies.
Ja Jums rodas jautājumi, vai nepieciešama papildus informācija - lūdzam sazināties personīgi. Paldies!

A

Komentāri (2)

klientuservissRD! Jūs esiet normalie? Viņa tacu rakstā "Telefonam nebija nekādu vizuālu bojājumu, vizuāli tel. Bija kā jauns. Arī nodošanas aktā veikala darbinieks norādīja, ka bojājumi nav ir tikai nelielas lietošanas pazīmes"!

klientuservissRD Pārstāvja atbilde 07.07.2023

Labdien, cienījamais komentāra autor! RD Electronics ir elektropreču veikals, mūsu uzņēmums netiek kvalificēts kā ierīču autorizētais serviss. Tāpēc mūsu uzņēmuma pārstāvis pieņemot no klienta ierīci, vizuāli novērtē un ja tiek pamanīti vizuāli defekti, fiksē informāciju aktā. Ar noteikšanu, vai ierīcei ir acīmredzami defekti, mehāniski bojājumi u.c. tam līdzīgi apzīmējumi nav mūsu kompetencē. Ar ierīces diagnostiku un slēdziena noteikšanu nodarbojas autorizēta servisa centra darbinieki, kuriem ir attiecīgās zināšanas un specializētā tehnika, kura nosaka un kvalificē ierīces bojājuma pakāpi. Veikalā tiek veikta video fiksācija, arī tur ir redzams ierīces vizuāls stāvoklis. Kvalificēt ierīci vizuāli kā jaunu nevar, jo ierīcei ir vizuāli bojājumi, kuri arī tika norādīti ierīces pieņemšanas nodošanas aktā.
Balstoties uz iepriekš norādīto informāciju, vēlamies darīt Jums zināmu, ka sūdzības autors izsaka savu subjektīvo viedokli, kurš neatbilst ar video materiālos redzamo informāciju un servisa slēdzienu!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes