www.sudzibas.lv RD Electronics Garantija/ Гарантия

Rd Electronics - Garantija/ Гарантия

Просто ужас!!!. Сняли гарантию за маленькую царапину на экране планшета. При этом еще в грубой форме все это сказали, сам виноват что планшет не заряжается, ВСЕМУ ВИНОЙ ЦАРАПИНА!!! Это механическое повреждение. Нету у них гарантии на товар, не я один по отзывам, впаривают свою доп страховку, не боясь говорить , что по стандартной гарантии вы будете в пролете. Нету в европе такого сервиса. Еще раз УЖАС!!!!!

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 22.12.2016

Labvakar!

Paldies par Jūsu sniegto informāciju.

Esam Jums nosūtījuši oficiālu atbildi saistībā ar Jūsu preces garantijas servisa atteikuma iemesliem, kā arī oficiālu servisa slēdzienu atbildes pielikumā.
Neskaidrību gadījumā lūdzam Jūs sazināties ar mums uz tālruņa numuru: (+371) 66165555, vai arī uz e-pastu: [email protected].

Paldies.

Cieņā,
SIA “MK TRADE”
Klientu serviss
Tālr.: (+371) 66165555
e-pasts: [email protected]

T Tong Po 22.12.2016

Veikals tev neatsaka garantiju, to dara serviss. Atkarībā no tavas planšetes ražotāja, var skatīties kurš ir autorizētais servisa nodrošinātājs un no viņiem jautāt garantijas atteikuma pamatojumu. Tad konsultēties PTACā, par iespējām apstrīdēt.
Ja planšete ir kaut kāda no-name, lētā, 50EUR vērtībā, tad iespējams nav vērts darboties. Bet, ja ir kas dārgāks, tad gan.

Ventilators 22.12.2016

Šis komentārs no servisa puses izklausās pēc MOBILUX SIA (pelēko produktu tirgotāju). Gadījumā uz preces iepakojuma nebija Mobilux uzlīme?

Kā lasu mehānisks bojājums dēļ skrāpējumiem, tā prece nāk no Mobilux :) Daudz sūdzību par to.

5 545 22.12.2016

Царапина даёт повод сослаться на механические повреждения, так что формальный повод для отказа в гарантии есть. И по-моему тут никакая PTAC не поможет.