www.sudzibas.lv RD Electronics Elektriskā tējkanna Brock WK-02 SS

Rd Electronics - Elektriskā tējkanna Brock WK-02 SS

Labdien,
Maija sākumā RD Elektronics veikalā tika iegādāta elektriskā tēkanna BROCK WK02 SS.
Pēc pāris dienu lietošanas,tējkanna sāka tecēt.Jūnija sākumā prece tika nogādāta veikalā apmaiņai.
Vekalapārdevēji atteica preces maiņu,tā vietā ieteica rakstīt preces atteikumu(naudas atgriezšanu).,tā kā produktīvs dialogs par citas preces iegādi neizveidojās,tējkanna tika iegādāta citā tirdzniecības vietā.
Liels pārsteigums bija šodien,kad kundze no klientu servisa pavēstīja,ka prece irstar saremontēta un pieejama veikalā!
Kad pavēstīju,ka remontēta prece man nav vajadzīga(man nav pārliecības,ka dzeršu tīru vārītu ūdeni),sieviete pavēstīa,ka naudas atmaksas nebūs!
Īsāk sakot viens saka vienu,realitātēnotie,kas cits.Neiesaku citiem iegādāties šī ražotāja tējkannas(ūdens noplūde,kas veidojas starp korpusu un ūdens mērrādi(šis savienojums ir no nesaderīgiem materiāliem,kā arī uzvārot ūdeni tējkannai rokturis tā uzkarst,ka bīstami to ņemt rokā!