www.sudzibas.lv RD Electronics Divi brāķi pēc kārtas.

Rd Electronics - Divi brāķi pēc kārtas.

Ar šo veikalu nācās divreiz vilties, turklāt īsā laika posmā.
Uz Ziemassvētkiem nolēmu nopirkt MP4, devos uz RD electronics un noskatīju MP4 atskaņotāju NASH MP4-40, funkcijas, cena un tā tālāk . viss apmierināja, nopirku un devos mājās, kur secināju, ka esmu iegādājusies brāķi - jauno ierīci pat nevarēja ieslēgt.
Nākamajā dienā devos atpakaļ uz veikalu, kur pārdevēja beigās piekrita samainīt ierīces un secināja, ka pirmais ir brāķis.
Tā nu ieguvu jaunu atskaņotāju NASH MP4 - 902KR. Pēc kāda laika nācās ar sašutumu secināt, ka arī jaunā ierīce ir brāķis, kas pats no sevis restartējas...Tikai nedaudz pieskaries, lai pārslēgtu dziesmu vai vnk ieliktu kabatā. Normāli?
Radās jautājums - RD electronics tirgo brāķus tikai Cēsīs un tikai MP4 produkciju, vai visur un visu?
Šo jautājumu noteikti pajautāšu, kad iešu šodien uz veikalu...

B brunco 12.01.2009

Atvaino, bet firma NASH jau pati visu izsaka, taa kaa baigi piesieties jau tai mantai nevar, ir tomer atskjiriba garantijaa kaadu firmu perc, noperc SONY vai kaut ko liidziigu un tad dusmojies uz RD...

A Andris 12.01.2009

NAŠ :D:D:D:D

A aicis 12.01.2009

Nash tas ir tikai priekš krieviem.

E Endija 13.01.2009

Nu Vecmīlgrāvja RD Electronics,
strādā pārdevēji kā aizmiguši, paši nezin, kāda prece viņiem ir, un kāda beigusies.
Pirku radioaparātiņu uz austiņām, kamēr man pārdevējs atrada, kaut es teicu, ka redzu, ka viņiem ir pārdošanā.Iespējams nesaprata, ko es gribu, jo slikti uztvēra, ko teicu latviski.

L Līga 01.02.2009

Un nez kā lai es to zinu, cik labs vai slikts ir NASH, ja pirmo reizi vispār pērku kko tādu? :D
Tad jau pārdevēji varēja ieteikt ko labāku nevis tikai pārdod un sāvākt piķi. Tāpēc jau viņi tur strādā, manuprāt, lai konsultētu klientus un ieteiktu kas labs, kas ne tik labs.

A aicis 01.02.2009

Ja jau viņi visiem teiks ka slikts, tad neviens NAŠ netiks pārdots.

L Līga 01.02.2009

Ok. Bet kad pirmo reizi gadījās, (atvainojos par teicienu) sū*s, tad otro reizi varēja ieteikt, ko citu, nevis atkal piedāvāt Nash. Dohh. :D

M Māris 23.09.2009

Nu jā, Nash un XORO labāk ignorēt. Vispār mūsdienās labāk pirms pirkt elektroniku dārgāku par 20Ls, pameklēt Internetā forumos info (piemēram, Krievijā ixbt var daudz noderīgas info atrast par to kas ir kas). Jo modeļu un ražotāju ir daudz un pārdevējs ne vienmēr ir kompetents. Gadās arī labiem ražotājiem modeļi ar pārsteidzoši lielu brāķu gadījumu vai arī gadās nepopulāriem ražotājiem labi modeļi.

Un atcerēties, ka skopais maksā divreiz :(

P Peteris 02.02.2010

Na skolko nado bitj tugodumom 4tobi posle 1 raza, kogda vijavilsja brak, ne obmenjatj NASH na ljuboj drugoj normalnoj firmi. esli net deneg na horoshij i kachestvennij tovar, nahera togda voobshe pokupatj i umnichatj potom. Net deneg - idi rabotaj. NASH playeri stojat potomu i deshevle, 4to rabotajut ne stabilnjo, i sootnoshenije braka o4enj bolshoe. No dlja etogo i estj garantija. I v Ljubom magazine RD tebe ego pomenjajut libo otdadut denjgi v techenii 2 let. Chto kasaetsja soobshenija " Nash tas ir tikai priekš krieviem" - tak slushaj svoju Spidolu doma i ne voznikaj.Aicis ;) 2 raza cheloveku v zhizni ne povezlo, s Imenem i s mozgami.

X xxxx 17.02.2010

nash firmai nav ne vainas, brāki gadas ari brendiem-starpcitu tads nash pat ir labaks par brenda izstradajumiem-piemeram nash dvd pa 30 ls, lasa visus diskus a sony pusi nenem preti nu tad kam man sony pa 80 ls, ja neko neredzu ar vinu! ne vienmer pazistama firma ir taa labaakaa-ja iziet uz to ka nau naudas brendam, tad neperc neko- tad liela dala cilveku sedetu ar melnbaltiem tellukiem un plašu atskaņotājiem!
varat piekris varat nepiekrist, katrs dzivo pec spejaam!

S saule 23.03.2011

RD Elektroniks veikalos negribu neko vairs pirkt, jo arī man gadījās nopirkt divas preces (DVD atskaņotāju ar karaoke funkciju un jaudas pastiprinātāju) un, no kurām viena [prece jau tajā pat vakarā nojuka, otra prece pat mēnesi nenokalpoja...Esmu ļoti neapmierināta ar šī veikala precēm..
P.S.Iepriekš neko RD Elektroniks veikalos nebiju pirkusi, tikai Elkor, par kuru nesūdzos.
Jocīgi- vai RD Elektroniks nevar no piegādātāju firmām normālas preces pirkt kā tikai brāķus?Nu tā tie klienti arī pazūd...
un kad vajadzēja šīs preces uz garantiju nodot, tur sākās jauns stāsts..