www.sudzibas.lv RD Electronics Datumu nepareiza norādīšna

AtrisinātaRD Electronics - Datumu nepareiza norādīšna

Pilnīgs bardaks! Pasūtīju preci 4 janvārī... Piegādes datums 6 janvāris norādīts Rd mājas lapā, atnāk sms kad saņemšu 18 janvārī, atcēlu pasūtījumu, tagad man jāgaida naudas atgriešana kaut kādas mistiskas dienas... Rezultātā nav ne naudas ne recēs! Biju labākās domās par Rd electronic, vairs neko no viņiem nesūtīšu.. Citiem iesaku nekad neveikt priekšapmaksu! Viņi izturas kā kaut kāda rd banka, kas pagroza tavu naudu... Un tad izlemj atdot atpakaļ, sazin kad... Sviests... !
Pasūtījums datums pasūtījuma saturs Cena statuss
1301805 04.01.2021

operatīvā atmiņa
8gb ddr3 1600mhz dimm dl.08g2k. Kam
1 gab. 28.99 €

atcelts

05.01.2021

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 06.01.2021

Cienijamais klient!
Sakarā ar Jūsu interneta veikalā www.rdveikals.lv veikto pasūtījumu, SIA „MK TRADE” Jums atvainojas un paskaidro, ka diemžēl ņemot vērā to, ka preču piegādi un pieejamību SIA „MK TRADE” piedāvā preces piegādātajs vai ražotājs, SIA „MK TRADE” pamatojas uz piegādātāja vai ražotāja sniegto informāciju par preču piegādi un pieejamību.
Informacija norādīta par plānoto pasūtījuma piegādes laiku Jūsu izvēlētajā „RD Electronics” veikalā, bet šos termiņus var ietekmēt dažādi faktori- īpaši esošajā situācijā.
Pēc mums pieejamās informācijas , naudas atgriešana par pasūtījumu jau ir veikta.
Ja Jums tomēr rodas jautājumi vai neskaidrības, lūdzam Jūs sazināties ar mums - Talr.: (+371) 66165555.

Paldies!

Papildināts Aivars 15.01.2021

Jūs meļu bars, šodien ir 15 datums un es joprojām neesmu saņēmis naudu 28.99 eiro, jūs melojat ka esmu saņēmis naudu, jūs varat uzrādīt maksājuma uzdevumu par naudas atgriešanu! Meļi! Zvanu uz info numuru, kur man katru reizi operatore Saka ka paziņošot grāmatvedībai un tā tas turpinās katru reizi... Es jūs tiesā iesūdzēšu par krāpniecību!

Papildināts Aivars 15.01.2021

KRĀPNIECĪBA UN MELOŠANA!

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 15.01.2021

Cienijamais klient!
Ja Jums ir jautājumi vai neskaidrības, lūdzam Jūs sazināties ar mums - Talr.: (+371) 66165555.

Darba dienās:
09:00 - 18:00

Paldies!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Aivars 18.01.2021

Jā saņēmu naudu pēc pus mēneša, bet teikšu biju citādās domās par Rd.. Nekad vairs neko nesūtīšu, un citiem neiesaku.. Nekādā gadījumā neveikt priekšapmaksu... Nāksies pus mēnesi gaidīt savu naudu atpakaļ... Jebkurš interneta veikals naudu atgriež 1-2 dienu laikā... Tikai ne nabadzīgie Rd blēži!

A

Juliaanа 05.01.2021

Nevajag iepirkties tādos e-veikalos! Jāizvēlas tikai pārbaudītus pakalpumu sniedzējus ar augstāko reitingu, piemēram, 1a.lv vai 220.lv , kur viss ir 100 % kārtībā. Es tev kā speciālists saku!

Joe Rogans👽 05.01.2021

Gan baigi nepacietīgais, es savu auto maģīti no 220 tikai 20. janvārī dabūšu.

Juliaana 05.01.2021

Kaut kāds bezsakars, kaut kāds muļķis izveidoja copy-paste manu profilu un komentē kaut kādus fake komentārus apsveicami. :D

T Taisnīgums99 05.01.2021

Jus noteikumus lasijat pirms veicat pasutijumu?