Rd Electronics - Datori

Iegādājos T/C ORIGO ''RD electronics'' jaunu datoru, ACER ar 8,1 windows operētājsistēmu. Lietoju datoru, viss bija kārtībā. Pēc 2 mēnešiem dators sāk rādīt to, ka pēc konkrēta laika beigsies windows. Pagāja mēnesi un windows beidzās. Zvanot uz ''RD electronics'' un izskaidrojot situāciju, atbilde ir šāda : "Tā ir jūsu problēma. Tā nevarot būt." Pēc vairākiem zvaniem, beidzot kāds atsaucās. Nosūtīju visu vajadzīgo informāciju. ''RD electronics'' pārstāvis izskatīja šo visu un atbildēja : "Nevaram palīdzēt. Jāvēršas pie officiālā Microsoft pārstāvja Latvijā." Iedeva telefona nr. ar norādi "zvani Salvim". Piezvanot uz Microsoft, noskaidroju, ka šāds cilvēks nemaz nestrādājot. Datoram ir windows testa versija, bet pārdeva kā pilno versiju. ''RD electronics'' piedāvāja dot citu datoru, kas ir dārgāks un nāktos par to pārmaksāt, vai iegādāties pie ''RD electronics'' iegādāties citu operētājsistēmu. ''RD electronics'' darbinieki radīja iespaidu, kad nevēlās risināt problēmu, bet tikai nopelnīt uz citu nelaimi, kuru paši ir radījuši.