www.sudzibas.lv RD Electronics Datora garantijas remonts

Rd Electronics - Datora garantijas remonts

Nopirku portatīvo datoru. Veikalā pierunāja iegādāties apdrošināšanu pa 100+ eiro. Teica bojājuma gadijumā tiks sataisīta par brīvu, kā arī iedos citu iekārtu uz remonta laiku.
Pēc dažiem mēnešiem saplīsa ligzda austiņām. Aiznesu uz veikalu. Ligzdu sataisīja un bonusā izdzēsa visus datus pārinstalējot windows. Neviens iepriekš nav ziņojis un brīdinājis par to ka dati tiks dzēsti. Visa svarīga man informācija pazuda. Citu iekārtu uz remonta laiku neviens nav piedāvājis, bet datoru no remonta gaidīju veselu mēnesi. Nekad vairs neiešu uz Rd pēc tehnikas.

22.09.2022

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 23.09.2022

Cienījamais klient!
Lūdzam sniegt mums detalizētāku informāciju par situāciju un pieņemšanas nodošanas akta numuru, lai varam precizēt lietas apstākļus.
Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iespēja risināt radušās problēmas.
Paldies!

K Krator 23.09.2022

Man arī bija RD garantijas remonts saistīts ar ekrānu maiņu. Cik es atcerējos pieņemšanas aktā bija uzrakstīts ka dati bus dzēsti. Es saglabāju visu savus datus uz arējo flash un atdevu remontam. Man paveicas, pēc remonta visi dati bija saglabāti.

Жесть )))

Chikibriki 23.09.2022

Par datu aizsardzību esi kaut ko dzirdējis? Ierīce pirms nonāk servisā visi dati tiek automātiski dzēsti.