Rd Electronics

Biju iegajis saja pec iskata "nevainiigaa veikalaa" un naacaas lloti smagi vilties. Izraadaas ledusskapis LG 282 serijas kurs iisteniibaa pateeree 488 kwh gadaa, seit vinsh pateeree ieveerojami mazaak 320 kwh. Kad paardeveejam prasiiju kas pa mauciibu, vins atbildeja, ka taa nav mana dariisana un, lai ejot d... , ja kautkas nepatiik. vieniigo, ko vins man pateica, ka cilveeki savaa zinjaa ir stulbi un uzkkeras uz to ????? Tajaa veikalaa dereetu ieiet pateereetaaju piedriibai. Adrese: Liepaja, Cukuru iela ?? Cukuruins elektronika. Izraadijaas, ka tur galvenais ir - kursh labaak un skaistaak piekaasiis pirceeju. RD- Electronikai vajadzeetu padomaat par savaam izdariibaam. Runaajot par garantiju - ja kautkas saluust, kas noteikti notiks ar taadu produkciju, dzen tevi prom ar suudainu mietu un veel pasaka, ka pats salauzi. Taapeec pirms ejiet kautko pirkt uz RD- Electroniku padomaajiet vai jums tas ir vajadziigs. Es protams biju sokaa.

M merdok 11.02.2004

Jani, paldies, ka apmekleji so rakstu :)

I Inga 20.09.2004

Jā ar šo firmu man diemžēl arī bija darīšana. Nopirku fotoaparātu un izrādījās, ka tas kadrus netin uz priekšu. Kad aizgāju mainīt atpakaļ, izrādījās, ka pārdevējs garantijas talonā nebija ierakstījis sērijas nummuru. Līdz ar to vajadzēja braukt pašiem uz servisu, kur to labos. Visbeidzot izcīnījām naudu atpakaļ, bet tikai dabūjām to pēc trīs nedēļām. Es tur vairs neko nepirkšu

I Ilze 09.01.2007

Nopirku tumbu subulferi,pēc trijiem mēnešiem saplīsa aiznesu uz ganantīju sataisīt un tā jau nesu ik pa laikam atpakaļ,paskan kādu laiku un atkal beigta,tagad jau pagājuši trīs gadi un garantīja beigusies,bet pirms tam vēl ieliku taisīt uz garantīju,teica kad būs gatavs tad zvanīšot,aiznesu taisīt augusta beigās un nu jau janvāris,bet neviens nezvana,biju aizgājusi uz veikalu decembrī,bet atkal tikai solīja visu noskaidrot un zvanīšot,bet nekas nenotiek,izrādās kad nopirku tumbu lai visu laiku turētu remontā!