Rd Electronics

RD ELECTRONICS veikala Kauguru RIMI neieteiktu nevienam pirkt neko. Jovairak izvairieties norekinaties ar karti- noskaitis dubulta. Par sadavinato naudu dzimsanas diena nopirkam cd atskanotaju masinai. brakis no dzimsanas. Solija saremontet 2ned laika, maximums 3ned laika. Pec trim ned uzzinajam, ka detalas neesot. Galvenajaa ofisa uzzinajam, ka neviens nav sacis remontu. vel pec paris dienam noskaidrojas, ka defektu nevar atrast. Apkalposana ari tada itka eam atnakusi naudu diedelet, nevis iepirkties. dazi pardeveji knapi runa latviski. ja vispar runa un saprot.

Z Zita 18.10.2009

100% ptiekírítu

P Peteris 02.02.2010

Blja vi takie vse umnie, ja porazhajus. otkuda zh vi takie berjetesj. S vas vzjali 2 raza ne prodavci, a bank. takie sluchai bivajut, za 1 raz on dubliruet i snimaet odnu summu dvazhdi. Vini magazina tut nikjakoj net, eto izklju4itelno bankovskie problemi, i obrashatsja nuzhno imenno tuda. eto oni predostavlajut magazinam apparati dlja snjatija beznalichnih. 4to kasaetsja remonta, to eto ne tolko odnomu magazinu nado. u vas estj nomer telefona, po kotoromu vi mozhete cherez 2 nedeli pozvonitj i uznatj, kak sebja 4uvstvuet vash apparat, kotorij vi zdali v remont. sotrudniki servisa tozhe ljudi, i oshibki ne sovershaet tolko tot kto ni4ego ne delaet.