www.sudzibas.lv RD Electronics Briesmīgs serviss

AtrisinātaRd Electronics - Briesmīgs serviss

Tika pasūtītas austiņas piektdien 19/03/2021 (samaksāts tika uzreiz) , nedēļu vēlāk gaidot piegādi vai vismaz izsekošanas kodu uzrakstīju ē-pastu, kurā palūdzu kodu.
Šodien ē-pastā saņemu vēstuli, ka Rd Electronics gaidot kamēr es samaksāšu rēķinu.
Netaisos maksāt divreiz par preci, kuru neesmu saņēmis pat vienu reizi.

26.03.2021

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 26.03.2021

Cienijamais klient!
Vai Jūs Lūdzu varētu mums sniegt detalizētāku informāciju par savu pasūtījumu, lai varam precizēt lietas apstākļus?Mums ir ļoti svarīgs Jūsu viedoklis un iespēja risināt radušās problēmas
Lūdzam Jūs sazināties ar mums - Talr.: (+371) 66165555 vai e-pastā [email protected]

Paldies!

Papildināts burbons84 26.03.2021

Nosūtiju ēpastu ar visiem attēliem par pirkuma vēsturi un veikto maksājumu.

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 26.03.2021

Cienijamais klient, bet Jums ir noformēti divi pasūtījumu uz vienu un to pašu preci!

Viens no pasūtijumiem ir apmaksāts- un šis sūtijums ir izsūtits uz norādīto Pasta stacijas pakomātu.
bet otrs pasūtijums ir izvēlēts ar apmskas veidu pārskaitijums- tādēļ Jums ir nosūtits rēķins!
Vai Jums ir vajadzīgas divas vienādas preces?
paldies

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 29.03.2021

Cienijamais klient , jūs nesniedzāt informaciju- vai Jums ir nepieciešami divi sūtijumi?
Viens no sūtijumiem jau no 23.03- datuma atrodas Jūsu izvēlētajā pakomātā!

Vai esat saņēmis sms aicinājumu?

paldies

Sūdzība veiksmīgi atrisināta burbons84 29.03.2021

RD Electronics profesionāli atrisināja situāciju, paldies.

B