www.sudzibas.lv RD Electronics Briesmīgs klientu serviss, ilga piegāde. Neiesaku

Rd Electronics - Briesmīgs klientu serviss, ilga piegāde. Neiesaku

Briesmīgs serviss. Pasūtīju preci ar piegādes datumu 17.11 un izņemšanu veikalā, piegāde tika pārcelta vairākas reizes. Rezultātā preci varēju izņemt 01.11. Ierodoties Ogrē veikalā pēc pasūtījumā, kas sastāvēja no 6 precēm, man tās tika noliktas uz galda
uz jautājumu vai tās nevar kā iepakot, jo es nevarēšu tās aiznest visas atsevišķi, man pārdevējs Andrejs piedāvāja iedot kurjera nr, lai tas man aizvedot. Vēl es varot nopirkt maisiņu (naudas man līdzi nebija un es netiku brīdināta) , tāpat man izsmējīgi norādīja ka tāda esot bezmaksas piegāde un viņu neinteresē nekas. Ar šādu lietu saskāros pirmo reizi, iedomājaties ka pasūtat 10 apģērbus un jums tos vienkārši kaudzē nomet uz Letes. Pēc vēl vairākkārtējiem izsmējīgiem komentāriem, nepaņemot preci es veikalu atstāju. Zvanīju uz klientu servisu, kur Kārlis man tai vietā lai risinātu jautājumu, tūlīt ieteica atteikties no pasūtījuma un saņemt naudas atgriešanu. Ko es arī izdarīju. No pastāvīgā veikala klienta, kļuvu oar cilvēku kas nekad vairs neiepirksies šajā veikalā.

02.12.2021

S Smadzen'sVaig? 02.12.2021