www.sudzibas.lv RD Electronics Bojātās preces pārdošana

Rd Electronics - Bojātās preces pārdošana

Liepājas rd veikala 19.01.2018 iegādājos Jbl Xtrem Bluetooth skaļruni 236 e vērtība skaidra nauda plus paņemu šo lielisko apdrošināšanu kuru tur izslavēja. Aizgājām mājas paklausijamies tumbas baterija nosēdās, nu tad jāliek lādēties, pamācība rakstīts līdz 4 h un bus pilna. Tumba nostāvēja visu nakti un bez rezultāta. Nākamajā diena nesam atpakaļ, ierados veikala izskaidroju situāciju, no pārdevēju puses problēmu nebija. Spraužot lādētāju tumba kopīgi secinām kad tā met dzirksteli. Uzrakstam tumbu uz apmaiņu par cik vēl bija paņemta šī papildus garantija tad līkas kad vis būs okey. Pēc 3 nedēļām zvana un saka kad principa nekas netiks mainīts, jo pats esmu vainīgs pie šī defekta un esmu to tehniski izraisījis, kas bija ļoti liels pārsteigums. Piedāvājas tikai samaksāt 65% ja atsakos no tas vai arī maksas remontiņu no visa atteicos jo tas nav normāli. Nepatīkamākais ir tas kad nevienu atbildi nevar sniegt paši. Jautāju šī servisa tel nr uz ko aizbildinās kad sazinas tikai rakstiski un nr nav ka liekas diezgan dīvaini. Pagaidām arī šis papildus apdrošināšanas ātruma nestrādā 6 nedēļas kopā pagājušās būs un tumbu neesmu redzējis. Sazinājos ar ptac ieteica lai aiznesu to uz neatkarīga servisa un dabūju slēdzienu un pēc tam lai eju vēlreiz uz garantijas remontu ar šo slēdzienu. Varbūt kad var ieteikt ko labāku ka rīkoties?

Dainis 27.02.2018

Jums jau PTAC, ieteica, kā rīkoties!

T Tong Po 27.02.2018

Ieteiktu arī rakstiski painformēt veikalu, ka viņu sniegtajam lēmumam nepiekrīti un, ka dosies uz neatkarīgu ekspertīzi.