LV RU
www.sudzibas.lv RD Electronics Bojāta prece ražotāju vainas dēļ kura rezultātā nesaņemot pretim neko

RD Electronics - Bojāta prece ražotāju vainas dēļ kura rezultātā nesaņemot pretim neko

Nopirku plītiņu elektrisko kura negāja, iedevu garantija pateica ka nepareiza lietošana kaut arī nelietoju pat 1dienu.
Ko lai Saka krāpnieku kantoris par šo atgadījumu vajadzēs visos saitos publicēt, jo Rd Electronic šis nav vienīgais gadījums
neiesaku cilvēkus šeit iegādāties elektropreces
failu pievienot nebūs iespējams jo prece ir bojāta, nederīga, nelietojama atstāju veikalā.

23.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 19.10.2020

Cienijamais klient!
SIA „MK TRADE” paskaidro, ka Preces pārbaudi un diagnostiku veic ražotāja autorizētais serviss un ja autorizetais serviss , Preces diagnostikas rezultātā Precei konstatē bojājumus, kas radušies patērētājam neievērojot Preces lietošanas instrukciju- tad ir pilnas tiesības , atteikt preces apkalpošanu un remontu!
Gadījumā, ja nepiekrītat SIA „MK TRADE” viedoklim, vai autorizētā servisa centra slēdzienam informējam, ka radušos situāciju var risināt pie viena no ārpustiesas strīdu risinātājiem, kas tiek publicēti Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) mājas lapā, un kuri risina strīdus attiecīgajā jomā (Patērētāju tiesību aizsardzības likums 19.1 p., spēkā no 09.07.2015.)
Līdz ārpustiesas strīdu risinātāju saraksta izveidei kā ārpustiesas strīdu risinātājs norādāms PTAC un/vai SPRK (ja attiecīgajā jomā ir SPRK kompetence strīdu izskatīšanā).

Komentāri (6)

V Valera U Valera U 22.06.2020
Обман

Заказал наушники по акции.продержали у себя 2 недели деньги заказ отменили и возвращают деньги тоже в течении 2 недель.просто пользуются месяц вашими деньгами.

S Sudzibas.lv Admin 24.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

P Pavels Zeleznovs 10.07.2020
Дорого

Все очень дорого, не выгодно тут покупать(salidzini.lv).

S Sudzibas.lv Admin 24.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

G gadalaiks 23.09.2020

Daudz ko veikals pateica. Vēršaties PTAC. Jums būs jāveic neatkarīga ekspertīze (PTAC iedos kontaktus, kur to izdarīt). Un tad ar slēdzienu par defektu brāķi, ja tāds būs, droši uz veikalu.

H Helsu 23.09.2020

Prece vairs nav pie vina, esot atstata veikala 😁

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes