www.sudzibas.lv RD Electronics Bojājums, krāpšana

Rd Electronics - Bojājums, krāpšana

Pasūtīju austiņas blackshark v2 x, pienāca Dpd pakomātā. Atvēršanas brīdī redzu, ka uz austiņām ir pirkstu nospiedumi, diezgan aizdomīgi ņemot vērā, ka mikrafons galīgi nestrādā. Uz datora brīžiem pilnīgi kluss, tad atkal skaļs un tā tālāk, bet uz telefona ar dīkšanu. Draugam tāds pats headset, bet viss labi. No radiem dzirdu, ka Rd Electronics liekot lietotus produktus iekšā jaunās kastēs un tirgojot, no sākuma tam neticēju, bet ņemot vērā visus pierādījumus, secināju, ka man ir atsūtīta bojāta un lietota prece. Garantijas remonts aizņems nezin cik ilgi un vai vispār uzskatīs manu produktu par defektīvu. Pilnīgs stulbums, un ja vēl ar to nepietiek, tad skatos, ka produktu sūtīt atpakaļ vairs nevaru un naudu atpakaļ nedabūšu. Jāgaida vairāk par 2 mēnešiem, lai salabotu, vai arī jāsadzīvo ar sliktu mikrafonu, atpakaļ sūtīt nevaru. 7 dienu laikā bija jāiesniedz paziņojums par iekšēji bojātu preci, bet nav norādīts kur vai pie kā vērsties, cietos līdz mēneša beigām, domāju, ka vaina datorā, bet tad mikrafons vienkārši sāka nestrādāt, pilnīgi izslēdzās. Esmu ļoti vīlies. 7 dienas nokavētas un ļoti bēdīgs lietotājs.

31.05.2021

P pardevejszilakrekla 08.09.2021

Patiesībā Paši pārdevēji uz tām austiņām spēle CS un Fortnite un tad kad viņiem apnīk tas austiņas, tad pako iekšā kastē un pārdod tādiem smerdeļiem kā tev :D