www.sudzibas.lv RD Electronics Augsta produkta kvalitāte

AtrisinātaRd Electronics - Augsta produkta kvalitāte

RD Electronics ir man absolūtais mīļākais veikals, kur iegādāties elektronikas preces. Viņu plašais klāsts un augstā produkta kvalitāte vienmēr mani iepriecina. Šeit ne tikai varu atrast visvienkāršākās preces, bet arī jaunākās inovācijas elektronikas pasaulē. Personāls vienmēr ir laipns un gatavs sniegt padomus. RD Electronics ir kļuvis par manu pirmo izvēli elektronikas iepirkšanās jomā, un es to noteikti iesaku visiem, kas meklē kvalitatīvas un daudzveidīgas elektronikas preces

10.01.2024

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 11.01.2024

Labdien, Agnese!
Patiess prieks saņemt Jūsu atsauksmi!
Ik dienu mūsu uzņēmums cītīgi strādā pie tā, lai mūsu klienti saņemtu kvalitatīvu apkalpošanu un servisu.
Novēlām arī turpmāk gūt pozitīvas emocijas veicot pirkumus mūsu veikalā!
Aicinām Jūs atzīmēt sūdzību kā atrisinātu. Paldies!

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 27.02.2024

Labdien,atsauksmes autor!
Lūdzam atzīmēt sūdzību kā atrisinātu. Paldies!

ar cieņu, RD Electronics

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 13.03.2024

Sūdzības autors neiet uz kontakta, uzņēmums rakstīja klientam divkārt ar lūgumu atzīmēt sūdzību kā atrisinātu - atbildi neesam saņēmuši.