www.sudzibas.lv RD 2 SIA cilvēku maldināšana

RD 2 SIA - cilvēku maldināšana

Esmu vienkārši pārskaitusies!!! Beidzot atradu brīvu brīdi, lai aizskrietu pakaļ zālēm savam kaķēnam uz netālu esošo vetaptieku! Kad ierados tur, tad atklājās ka durvis ir aizslēgtas, bet iekšā bija redzama pārdevēja, kura aktīvi visu kārtoja. Acīmredzami taisījās prom. Uz ārdurvīm šai iestādei bija rakstīti darba laiki.. Konkrētajā dienā, t.i. 6dienā, aptieka strādā līdz plkst.18.00. Tā kā vēl bija tikai plkst. 16.00 tad es vairākas reizes paraustīju durvis un pieklauvēju, uz ko pārdevēja niknā balsī uzkliedz, ka viņa redz strādā līdz plkst. 16.00. Es vēl viņai parādīju, ka uz durvīm ir rakstīts cits darba laiks..Bet viņa pilnīgi mani ignorējot izslēdza aptiekā gaismu un aizgāja!! Nesaprotu, kas man tagad nāksies uzminēt, kad tā tantīte strādās un kad ies mājās??? Es saprastu, ja būtu uzkārts kāds paziņojums, ka šodien kādu tehnisku problēmu dēļ viņi nestrādā, bet ne jau nu tādēļ ka vienai večiņai sagribējās iet 2h ātrāk mājās!!! Tad lai nomaina darbalaikus uz ārdurvim, ka viniem ir brīvais grafiks, nevis maldina cilvēkus. Līdz ar to kaķis bez zālēm, mans laiks un tramvaja biļete arī lieki iztērēta!

Mamma 07.02.2009

tas ir pretigi, nerekinas ar otru cilveku. aptiekam vajadzetu stradat 24 h. zel kakiti kuram vajag zales.

K kiki 07.02.2009

Nu isteniba ir likums un ja iestade sadu darba laiku neievero kas ir izlikts pie veikala darba laika un nav ari specilas atzimes ka darba laiks ir pamainits, vari zvanit un sudzeties attiecigajiem dienestiem, uzsietiena tik neatminos kam tieši!

S Santa 07.02.2009

Jaa, labprāt pasūdzētos.., jo tās nebija k-kādas 10 vai 15 min līdz darba laika beigām, bet 2h!!! Labi, manam kaķim tas nebija dzīvības un nāves jautājums, bet ja nu kādam tas tiešām būtu steidzami??