www.sudzibas.lv RB Kuhnya jeb RB Trade Plus Rb kuhnya - saimniece/pavāre alkohola reibumā darbā, netīrība virtuvē

RB Kuhnya jeb RB Trade Plus - Rb kuhnya - saimniece/pavāre alkohola reibumā darbā, netīrība virtuvē

Tika pasūtīts sēru mielasts uz 35 personām par godu mums tuva radinieka došanos aizsaulē. Tika veikta pilna apmaksa (465 eur) par pakalpojumu par mielastu uz uzņēmuma Rb Trade plus bankas kontu. Ierodoties uz pasākumu tika konstatēts, ka ēdiens nav salikts, dzērieni nav salieti un saimniece/pavāre atrodas stiprā alkohola reibumā, ēdiens ir vecs.
(Jūrmala, Kauguri)

Papildināts Māris 21.07.2019

VIDEO: http://ejuz.lv/rbkuhnya

Tu Turkey901 21.07.2019

RB Trade Plus ir tā saucamais 1 eiro sia, kurš nemaksā nodokļus ko var izsecināt no Lursoft pieejamās informācijas par 2017. un 2018. gadu, vai tad nav jāpārbauda komersants, kuram Jūs "dāvināt" naudu?!

Māris 21.07.2019

Taisnība, taču tajā brīdī galva sāpēja pavisam par citu.
Katrā ziņā informācija tiks nodota attiecīgajām iestādēm.